info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


Yu Changqing, założyciel firmy Rosen, pracuje w branży drzewnej od 18 roku życia. W wieku 22 lat stał się znakomitym mistrzem cieśli po latach ciężkiej pracy. Może samodzielnie wykonywać wszelkie prace stolarskie związane z budową i naprawą domu. W wieku 23 lat jego pan zabrał go do Pekinu, aby pracował przy naprawie Zakazanego Miasta. To była wielka chwała dla każdego stolarza. Oznacza to, że kunszt osiągnął najwyższy standard restauracji pałaców królewskich.


Po zakończeniu naprawy stolarki i powrocie do Hangzhou City wykonał wiele lokalnych prac stolarskich na wysokim poziomie. Dzięki swoim znakomitym umiejętnościom stolarskim, pan Yu był dobrze znany w rejonie północnym Hangzhou. Coraz więcej osób szukało go, by udekorował ich domy.


15-osobowy zespół stolarski został założony w 2005 roku. Jako stolik Rosen, zespół stolarski ukończył w ciągu pięciu lat różne prace stolarskie dla krajowych i małych projektów mieszkaniowych, w tym zaopatrzenie w surowce, grawerowanie, polerowanie, malowanie i montaż .


W 2010 r. Założyliśmy niewielką fabrykę zajmującą się głównie produkcją i malowaniem stolarki. W 2012 r. Rozszerzyliśmy nasz rynek z krajowego na zagraniczny i założyliśmy specjalny zespół ds. Sprzedaży zagranicznej, zajmujący się głównie produkcją niestandardową i obróbką szafki końcowe. Przez lata rozwoju nasz zespół rozrósł się z początkowych 15 do 60 osób, w tym prywatnych, luksusowych projektów mieszkaniowych, hotelowych i luksusowych willi nadmorskich.


Dziś współpracujemy z najlepszymi zagranicznymi projektantami, aby dostosować najbardziej wyjątkowe projekty mieszkaniowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pana Yu w obróbce drewna, nasza działalność w zakresie obróbki drewna została dobrze przyjęta zarówno w kraju, jak i za granicą. W dobie globalnej industrializacji maszyn zawsze uważaliśmy każdy produkt do obróbki drewna za dzieło sztuki i dopracowywaliśmy każdy szczegół z poważnym nastawieniem i wykwintnym rzemiosłem.