info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Wysokość szafki kuchennej

Wysokość szafki kuchennej

Mar 07, 2019

Wysokość szafki kuchennej

Wysokość stołu jest ustawiona zgodnie z wysokością ciała. Wysokość szafki kuchennej jest odpowiednia do wysokości najczęściej używanej kuchni. Wysokość blatu wynosi 80-85 cm; odległość między blatem a dnem szafki kuchennej wynosi około 50-60 cm; a wysokość blatu z piecem podwójnym nie przekracza 60 cm.

Blaty kuchenne powinny być zaprojektowane na różne wysokości w zależności od obszaru roboczego. Lepiej mieć niższe blaty. Jeśli lubisz robić makaron, konsola często używana do robienia makaronu może zmniejszyć wysokość o 10 cm. Jednak w projektowaniu szafki kuchennej   nie może nadmiernie dążyć do wysokich i niskich zmian, szczególnie w małej kuchni, zbyt wiele zmian wpłynie na ogólną estetykę.

Ogólnie rzecz biorąc, wysokość blatu kuchennej szafki kuchennej   powinien być taki sam, co sprawi, że kuchnia będzie piękna i hojna. Jeśli jednak wysokość blatu jest odpowiednia, a gotowanie jest zbyt niskie, blat kuchenny może być oparty na blacie. Różne obszary robocze są zaprojektowane na różne wysokości. W takich wysokich i niskich blatach wysokość części do siekania, blatu kuchennego lub zlewu jest inna, a szafka kuchenna   koszt odpowiednio wzrośnie, ale występuje falowanie wysokie i niskie, wygląd zmieni się i wygląda piękniej. Jednak w szczególnie małej kuchni nadmierne zmiany mogą wpływać na ogólną estetykę projektu kuchni. Dlatego konstrukcja kuchennej szafki kuchennej nie powinna być zbyt wysoka i niska i powinna opierać się na ogólnym układzie i wygodzie osobistej.

Obliczenie wielkości szafki kuchennej   nie jest taki sam w zależności od indywidualnych okoliczności danej osoby. Bardzo odpowiednia szafka kuchenna może być otwierana ręcznie, a szafka kuchenna nie styka się bezpośrednio z podłożem. W przypadku kotwic poniżej wysokość pokładu jest również dodawana do wysokości skrzynki kotwicznej. Teraz bardziej powszechne jest 80 cm, 75 cm, 65 cm, z czego 80 cm to standardowa wysokość szafek kuchennych . W głębi preferowane jest 60 cm.

Projektując wysokość szafki kuchennej , musimy wziąć pod uwagę wiele czynników projektowych. Wspomniana tutaj wysokość szafki kuchennej obejmuje wysokość szafki kuchennej   i maksymalna wysokość szafki kuchennej . Projektując wysokość tych dwóch aspektów, musimy połączyć wysokość osoby, która gotuje w domu. Ogólnie rzecz biorąc, wysokość szafki kuchennej   powinna być wysokością dna basenu, gdy gospodyni stoi. Jeśli jest zbyt wysoka, sprawi, że ludzie będą się czuli zmęczeni. Jeśli jest zbyt niska, sprawi, że ludzie poczują kwaśny ból pleców.

Stół roboczy jest podzielony na wysokie i niskie oceny. Ogólnie rzecz biorąc, duży rozmiar wynosi od 890 do 9 mm, co jest wielkością powszechnie stosowaną w krajach zachodnich; Niski rozmiar stołu roboczego wynosi 810–840 mm, co jest powszechnie stosowane w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkongu. Rozmiar stołu; obecnie niektóre szafki kuchenne mogą regulować stopę, aby stół osiągnął odpowiednią wysokość.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

E-mail: info@kitchen-cn.com

Osoba kontaktowa: Sum Landy

DODAJ: Pokój 538, Jednostka C, Centrum klejnotów nr 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Chiny. 310015