info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Jak uczynić szafkę kuchenną bardziej trwałą?

Jak uczynić szafkę kuchenną bardziej trwałą?

Mar 05, 2019

Jak uczynić szafkę kuchenną bardziej trwałą?

▲ Najpierw wybierz wysokiej jakości płyty: Wielu czytelników zwraca uwagę tylko na kolor panelu, a inne aspekty nie mają znaczenia. W rzeczywistości, o panelu szafek kuchennych jest również bardzo szczególne, na przykład, panel kuchenny musi wybrać rodzaj tablicy ogniowej, w przeciwnym razie będzie to długi czas, miejsce w pobliżu kuchenki gazowej zostanie zdeformowane. Na przykład uformowana płyta i pomalowana płyta są podatne na zarysowania, a słabo uformowana płyta formuje pęcherzyki i zmarszczki. Czytelnicy powinni wybrać odpowiednią szafkę kuchenną   płyta zgodnie z konkretną sytuacją.

▲ Pakowanie i transport szafek kuchennych s : Większość marek szafek kuchennych dostępnych obecnie na rynku będzie pakowana i transportowana w formie talerzy. Płyty będą montowane w szafkach kuchennych na miejscu. Najpopularniejszą metodą montażu jest struktura „trzy w jednym”, która jest łatwa w montażu i ma wysoką wydajność. Obciążenie jest niewielkie. Gdy połączonych jest wiele niezależnych jednostek, można utworzyć kompletny zestaw szafek kuchennych . Szafka kuchenna podłogowa   jest bezpośrednio podparty na ziemi przez podpory szafki kuchennej .

▲ Oficjalnie rozpoczęta instalacja: w tylnej części szafki kuchennej mogą znajdować się ukryte rurociągi, takie jak przewody elektryczne, rury wodne i przewody gazowe . Dlatego położenie i orientacja rurociągu powinny być wyraźnie zaznaczone na ścianie przed instalacją, aby uniknąć uderzenia w rurociąg. Podczas instalacji szafki kuchennej często spotyka się otwarcie rurociągu i gniazda. Niektóre firmy produkujące szafki kuchenne używają folii aluminiowej do uszczelnienia krawędzi arkusza po otwarciu arkusza. Jeśli jest zapieczętowany, będzie odgrywał rolę w zapobieganiu wilgoci, a inne efekty nie są oczywiste.

▲ Po wejściu do szafki kuchennej   etap instalacji, nadal trzeba zacząć od szafki kuchennej . Zacznij układać zgodnie z lokalizacją i rozmiarem rysunku i otwórz witrynę w lokalizacji rurociągu. Szafki kuchenne są wykonane z litego drewna, panele drzwi są malowane lakierowanymi deskami, światło jest łatwe w obsłudze, DTC jest stosowany do zawiasów, a wszystkie szuflady i drzwi są tłumione.

▲ Pod względem szczegółów panel drzwiowy jest wyposażony w panel drzwiowy oparty na zaaranżowanych szafkach kuchennych . Oprócz szuflady panel drzwiowy jest zazwyczaj zawiasowy w szafce kuchennej . Ogólnie rzecz biorąc, montaż panelu drzwi jest znacznie prostszy niż szafka kuchenna .

▲ Instalacja panelu drzwi pozwala na pewne błędy, ale można ją skorygować za pomocą funkcji regulacji zawiasów. Rozmiar łączników drzwiowych całego zestawu szafek kuchennych powinien być spójny i nie powinien być częściowo duży lub mały, i nie wolno się ze sobą kontaktować.

▲ Ponadto istnieje wiele rodzajów szafek kuchennych . Oczywiście obejmuje różne formuły obliczeniowe. Edycja zawiera zestaw danych. Wszyscy pamiętają: szafka kuchenna zawiera blat o wysokości około 80 cm. Wysokość stopy regulacyjnej wynosi 10 cm, wysokość blatu 4 cm, a wysokość samej szafki kuchennej wynosi około 65 ~ 70 cm.

▲ Grubość płyty szafki kuchennej jest bardzo zróżnicowana, a koszt 18 mm jest o 16% wyższy niż 16 mm. Żywotność szafki kuchennej wykonanej z płyty 18 mm można przedłużyć o ponad 1 raz, aby zapewnić, że panel drzwi nie zostanie zdeformowany, a blat stołu nie pęknie. Ponadto cały zestaw szafek kuchennych wpłynie na trwałość. Przy zakupie całej szafki kuchennej zapytaj, czy jest to osobna szafka kuchenna . Żywotność i stabilność obu są 2 do 3 razy różne, a różnica kosztów wynosi 5%.

▲ Ogólne małe fabryki lub ręcznie wykonane na miejscu można łączyć tylko za pomocą nitów lub kleju. Zastosowanie najnowszej konstrukcji pudełkowej i prętowej trzeciej generacji oraz elementów złącznych i szybkozłącznych jest bardziej skuteczne w zapewnianiu twardości i wytrzymałości szafki kuchennej , a także w mniejszym zużyciu kleju, który jest bardziej przyjazny dla środowiska.

▲ Panel kuchenny musi wybrać rodzaj płyty ognioodpornej. W przeciwnym razie zajmie to dużo czasu, a miejsce w pobliżu kuchenki gazowej zostanie zdeformowane, a nawet spowoduje pożar. Płyty formierskie, lakiery do pieczenia itp. Są teraz bardziej wykorzystywane, ale lakierowane płyty są podatne na zarysowania, a źle formowane płyty mogą powodować pienienie i ściskanie.

▲ Przed zainstalowaniem szafki kuchennej zapytaj o metodę montażu folii aluminiowej w szafce kuchennej zlewu . Czy jest wciśnięty raz lub przyklejony klejem? Ogólnie rzecz biorąc, skuteczność uszczelniania jednej prasy jest bardziej doskonała, wilgoć nie jest łatwo przenikać, szafki kuchenne   jest skuteczniej chroniony, a żywotność szafki kuchennej   Jest rozszerzony.

Tel: + 86-571-56976336

Telefon: + 86-13655718033

E-mail: info@kitchen-cn.com

Osoba kontaktowa: Sum Landy

DODAJ: Pokój 538, Jednostka C, Centrum klejnotów nr 16 Kangyuan Road, Hangzhou, Chiny. 310015