info@kitchen-cn.com +86-571-56976336

Wysoki połysk modułowe PCV biały kolory z szafki kuchenne otwarte spiżarnia

Wysoki połysk PVC modułowe biały kolory z otwarcia spiżarnia szafki kuchenne, płyty PVC jest również nazywany przyssawkę, która jest wykonana z wysokiej jakości płyty MDF. Proces produkcji obejmuje frezowania, szlifowania i próżni adsorpcji. Istnieje warstwa folii PVC na powierzchni płytki formowane. Nie...

Opis

Wysoki połysk PVC modułowe biały kolory z otworzyć szafki kuchenne spiżarnia

Płyta PVC jest również nazywany przyssawkę, która jest wykonana z wysokiej jakości płyty MDF. Proces produkcji obejmuje frezowania, szlifowania i próżni adsorpcji. Istnieje warstwa folii PVC na powierzchni płytki formowane. Nie tylko chroni płytkę, ale również grać bardzo dobry efekt dekoracyjny, ale również łatwe w pielęgnacji czysty.

PCV pokładzie przy użyciu materiałów ochrony środowiska, doskonała wodoodporny wydajność, kolor i kształt bogaty, więc po uruchomieniu szybko wyciągnięcia po ścieżce. Europy i Stanów Zjednoczonych, aby użyć Mo model szafki zostały bardzo długą historię, krajowym jest, że dwa tysiące lat temu zaczął się powoli użycia wylewanych szafy i z producentem.

Oprócz zastosowania płyt wylewanych w szafce umożliwia także w meble łazienkowe, drzwi do łazienki i innych produktów. Wiele produktów meble i drzwi kuchennych na rynku są przy użyciu płyt wylewanych.

Specyfikacji.

Modelu

LQ-18

Obudowa typu

Szafki kuchenne MDF połysk wysokiej klasy PVC

Panel drzwi

mieszkanie wysokie PV błyszczący 18 mm/22 mm

Szafce

zakończyć 16 sklejka o grubości 18 mm z melaminy.
wykończenie płyt wiórowych MFC 16 / 18mm z melaminy.
16 / 18mm sklejka z okleina brzozowa malowanie wykończenie.

Model drzwi

Prosty projekt płaski panel drzwi

Sprzętu

BLUM / DTC / Hettich inne inne marki sprzętu

MOQ

1 zestaw szafek

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro

 

 

 

 

Co to jest Charakterystyka szaf PVC?

Zalety szafki PVC

1, płyty PVC przy użyciu MDF jako surowiec, technologia przetwarzania nie dodaje żadnych zanieczyszczeń, jest przyjazna środowisku i zdrowych produktów. Użycie nie spowoduje szkody dla organizmu człowieka.

2, w produkcji, ponieważ po serii przetwarzania, PVC płyty wodoodporne wydajności jest bardzo wysoka. Powierzchni jest warstwą PVC filmu ochrony, w zakresie korzystania z wilgotnym środowisku nie będzie utrudniony. Tak często stosowany w kuchni i łazience.

3, płyta PVC jest zmiana kształtu materiału, mogą być wykonane na styl stylowy, również mogą być wykonane w stylu retro. Kolor jest również jasne i piękne, ozdobne estetyka jest bardzo wysoka. Jest to silne poczucie trójwymiarowy wzór, woody, realistyczne, potrafi stworzyć ciepłą i komfortową atmosferę domu.

4, z formowania płytki wykonane z szafy, bo uszczelki drzwi plastikowe cztery płyty jako całości, więc nie trzeba krawędzi, więc użycie przez długi czas nie pojawią się otwarte sytuacji z tworzywa sztucznego. I ten materiał nie będzie zdeformowany crack, trwałe.

Wady szafy PVC

1, PVC płyty wysoka odporność na temperaturę, Zamknij do wysokiej temperatury obiektu czas jest krótki, jeśli długoterminowe w pobliżu źródła wysokiej temperatury, wtedy będzie zdeformowane, przebarwienia. Tak formowane płyty nie może być zbyt dużo, aby rozważyć pieca, w projektowaniu układu kuchnia w pełni wziąć pod uwagę ten punkt.

2, kuchnia jest nie tylko pływów wagi, ale również od ognia bardzo blisko. Ale płyta formowania działanie ognia nie jest dobra. Formowane płyty nie ma zdolność do ognia, choć posiada warstwę ochrony folii PVC, aby uniknąć bezpośredniego rozpalić ogień. Ale ta warstwa folii PVC długo pieczone, to odpadnie sytuacji. Anty-wysoka temperatura i przeciwpożarowe jest użycie wylewanych szafy trzeba zwrócić uwagę na dwa główne.

Wniosek: Teraz poprzez powyższe treści, wiemy, zalety i wady PVC Szafka szafki, odpowiednio. PVC szafy teraz są najczęstszym rodzajem Szafka produktów na rynku, a jego doskonały punkt jest bez wątpienia. Ale istnieją również płyta PVC nie można pominąć braki, musimy zwrócić uwagę na wykorzystanie.

Wyślij zapytanie