info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Winylu zawijany MFC Melamina słojów drewna płyt wiórowych drzwi szafki kuchenne

Winylu zawijany MFC Melamina słojów drewna płyt wiórowych drzwi szafki kuchenne

Winylu zawijany MFC zarządu ziarna w obliczu Drewnopochodna drzwi szafki kuchenne z płyty melaminowej Oficjalna nazwa to sklejka fornir melaminy, impregnowane melaminą papieru jest z innego koloru lub tekstury papieru nasączone klejem żywicy melaminowej, do pewnego stopnia Utwardzanie i suchego, sklep...

Opis

Winylu zawijany MFC zarządu ziarna melaminy w obliczu płyt wiórowych drzwi szafki kuchenne

Melamina płyta pełna nazwa to sklejka fornir melaminy, impregnowane melaminą papieru jest z innego koloru lub tekstury papieru nasączone klejem żywicy melaminowej, do pewnego stopnia utwardzania i suche, sklep strój jest płyta wiórowa, płyta MDF lub płyt pilśniowych powierzchni, poprzez wytłaczanie na gorąco.

Specyfikacji.

Modelu

ML-63

Obudowa typu

Płyta wiórowa standard E1 z włókien drewna melaminowej szafki kuchenne

Panel drzwi

Płyta wiórowa 18 mm słojów drewna melaminą wykończenie panelu drzwi

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)

Model drzwi

18 mm płaski panel na drzwi z PVC krawędzi uszczelniającej

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 zestaw szafek

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Dziesięciu najlepszych międzynarodowych marek farby

1. Akzo Nobel - (Holandia), Akzo Nobel (Holandia) $23000

Akzo Nobel (Akzo Nobel) z siedzibą w Holandii, jest zróżnicowany firma, klienci z całego świata aby zapewnić produkty farmaceutyczne, powłok i chemicals.Companies teraz zatrudniają około 42000 pracowników w 80 krajach na całym świecie. Według wyników sprzedaży różnych produktów, procent udziału leków, 25% powłoka jest o 41%, 34% produktów chemicznych. Powłok przez wiele lat zwieńczona imię na świecie, został pomyślnie m & imperial Chemia przemysłowa (ICI).

2. Henkel (Niemcy), Henkel (Niemcy) $13400

Ma długą historię ponad sto lat, firmy Henkel (Henkel) w całej Europie, Ameryce Północnej, Azji i Ameryki Łacińskiej, w prawie 75 krajach, produkcji i eksploatacji ponad 10000 rodzajów wyrobów cywilnych i przemysłowych. Ponad 125 krajach i regionach na świecie konsumentów ufa w henkel marek i technologii. Henkel group jest fortune global 500 i Forbes jeden świata top 500 przedsiębiorstw, została uwzględniona w businessweek "1000 najbardziej wartościowych firm na świecie", "industrial co tydzień" (USA) i dyrektor CHE "(Niemcy) ocenione jako" przedsiębiorstwo na świecie najlepsze zarządzanie.

3. PPG Industries (Stany Zjednoczone) $11900 PPG Industries (USA)

PPG (PPG) przemysłowe firma, założona w 1883 roku, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych dla miasta Pittsburgh, jest przedsiębiorstw globalnej produkcji. Produkcji i zarządzanie, płaskie powłoka szkła, włókna szklanego długi, przemysłowych i specjalistycznych środków chemicznych, posiada wiodącą pozycję na świecie. Firma PPG posiada ponad 130 fabryk na świecie, znajduje się w 21 krajach, łącznie ponad 30000 pracowników, i na liście fortune 500 States.Is Wielka pierwszy samochód na świecie malować producenta i profesjonalnym producentem produktów chemicznych. Przemysłowe firmy PPG (PPG) nabył SigmaKalon (SigmaKalon)

4. Sherwin - Williams (USA) xuanwei. Williams (USA) 8000 zł

Xuanwei. Firmy Williams (Sherwin - Williams) z siedzibą w Cleveland, Ohio, Stany Zjednoczone Ameryki. Od 1866 roku został wyprodukowany i do świata, aby zapewnić jakość farby, szeroko stosowany w dekoracji architektonicznej, mosty drogowe, prace konserwacyjne, pojazdy statki, aerospace pola. Xuanwei firma ma siedzibę w kilku zakładach produkcyjnych na całym świecie, centra dystrybucji i centrum badań eksperymentalnych.

5. Sunbodhi (Niemcy) prędkość bully więcej niż $7800 (Niemcy)

Bully prędkości (Sunbodhi) jest więcej oleju w Niemczech (niemiecki olej krajowych), Niemcy powłok, Sunbodhi prędkość bully więcej niż trzy przedsiębiorstwa poprzez serię fuzji i reorganizacji, jedność spółki grupy. Grupy z siedzibą w Berlinie, jest dziesięć największych oleju i gazu ziemnego corporation, jednej z działalności we wszystkich aspektów przemysłu ropy i gazu na świecie, można podzielić na trzy segmenty: upstream (poszukiwania ropy naftowej i gazu ziemnego oraz produkcji, gazu ziemnego i energii elektrycznej). Niższego rzędu (rafinacji, rafinacji ropy naftowej handlu produktami sprzedaży i międzynarodowych ropy naftowej i wszelkiego rodzaju rafinacji ropy naftowej) i przemysłu chemicznego. Prędkość bully więcej branży chemicznej obejmuje integrację z głównych producentów ropy na świecie firmy mają oleju produktów chemicznych działalności, w tym chemicznych produktów pośrednich i drobnych produktów chemicznych, głównie w gumowa, podszewka, farby, żywica, utwardzacz, Binder i metalu powłoki, itp.

6. Usarrow (USA) wrigley, (nas) $7600

Firma Wrigley (Usarrow) jest to grupa zróżnicowane międzynarodowe przedsiębiorstwo, ma liczne siły ekonomicznej i technicznej i silna marka wpływają. Firma Wrigley z ponad 50 oddziałów i fabryk na całym świecie, dziesiątki tysięcy pracowników, produktu aplikacji obejmuje rodziny do dekoracji, duże inżynierii, powłoki przemysłowe i innych pól. Wrigley powłoka z siedzibą w Los Angeles, na chińskim rynku produktów są metopa wysokiej wydajności farby, farby do drewna, fluorowęglowe farby, farby floor, farby przemysłowe i surowców chemicznych, itp.

7. DuPont (USA), DuPont, (nas) $6500

DuPont (DuPont) to globalne przedsiębiorstwo na podstawie badań, dostarczać może zwiększyć człowieka w żywności i żywienia, opieki zdrowotnej, odzież, domu i budowlane, elektronika i transport jakości rozwiązania w dziedzinie life science. Firma DuPont, założona w 1802, 70 krajów globalnego biznesu, w sumie więcej niż 79000 pracowników. W Stanach Zjednoczonych ma ponad 40 r&d i klienta usługi laboratoria, w 11 krajach ponad 35 laboratoriów.

8. Basf Coatings (Niemcy), Basf (Niemcy) $6400

(Basf) BASF Coatings jest jednym z najbardziej znanych firm chemicznych na świecie. Produkcji podstawowej w 40 krajach, klienci mają relacji biznesowych z ponad 170 krajach. Produkty BASF jest bardzo obszerny, w tym chemikaliów wysokiej wartości, tworzyw sztucznych, barwniki, powłoki samochodowe, środków ochrony roślin, farmaceutyki, związki chemiczne, ropy naftowej i gazu ziemnego, itp. W chwili obecnej, basf jest jednym z branży chemicznej z Chin głównych inwestorów zagranicznych, jej około 2200 pracowników.

9. RPMInternational, Inc. (Stany Zjednoczone) firmy międzynarodowe, (nas) $4100 obr. / min

RPM international inc. jest spółką holdingową, na świecie największym producentem specjalistycznych powłok i materiałów uszczelniających. Produkty przemysłowe obejmują, powłoki antykorozyjne, powłoki i specjalistycznych produktów chemicznych. Głównych przemysłowych marki Stonhard Tremco Illbruck i Dryvit.Coating za produkty elektroniczne używane przez profesjonalnych użytkowników rynku, utrzymanie domu i dekoracji, remontowej i konserwacji, itp.

10 Valspar Valspar (USA), (us) $3500

Valspar (Valspar Corporation) jest jednym z największych na świecie producenci lakierów, łącznie 80 oddziałów na całym świecie. Firma Valspar został założony w 1806 roku, siedziba firmy znajduje się w stanie Minnesota, notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, akcji kod dla "VAL". Valspar posiada 4 zakłady produkcyjne w Chinach, który znajduje się w Szanghaju, dongguan, shenzhen guangdong i shunde. Valspar corporation fuzji i przejęć o huarun farby pomyślnie.

Wyślij zapytanie