info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Nowoczesne Polytec melaminy słojów drewna kolor melaminy szafki kuchenne i szafy

Nowoczesne Polytec melaminy słojów drewna kolor melaminy szafki kuchenne i szafy

Nowoczesne polyetc melaminy słojów drewna kolor melaminy szafki kuchenne i szafy melaminy cząstek zarządu materiału bazowego jest pozostawienie cząstek i trocin, drewna, przekierować układ, tłoczenie na gorąco, sucho, gumowe formowe; Melamina gęstości płyty materiału bazowego z drewna do trocin, przekierowania są...

Opis

Nowoczesne polyetc melaminy słojów drewna kolor melaminy szafki kuchenne i szafy

Melaminy cząstek materiału bazowego pokładzie opuszcza cząstek i trocin, drewna, przekierować układ, tłoczenie na gorąco, sucho, gumowe formowe; Melamina gęstości płyty materiału bazowego z drewna do trocin, przekierowania są ustawieni, wytłaczanie na gorąco, sucho klej. Różnica tkwi w: cząsteczka deska intensywność duże, paznokci zdolność absorpcji, gęstość płyty jest stosunkowo słabszy.

Specyfikacji.

Modelu

ML-65

Obudowa typu

E1 standardowych sklejka lub Płyta wiórowa z włókien drewna melaminowej szafki kuchenne

Panel drzwi

sklejka o grubości 18 mm lub Płyta wiórowa z włókien drewna melaminą wykończenie drzwi panelu

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)

Model drzwi

18 mm płaski panel na drzwi z PVC krawędzi uszczelniającej

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 zestaw szafek

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Wybierz meble płyty, MDF = deska sklejka?

Różnica z procesu, płyty główne dzieli się na trzy rodzaje, odpowiednio jest wielowarstwowa, gęstość płyty i płyta wiórowa. Proces produkcji ogólne arkusza główne uwagę jest czas, proces produkcji ścisłego i ji ju ze sklejki drewna główną kwestią jest ekologiczny klej kontroli formaldehydu ilości, a przez laboratorium sprawdzania poprawności CARB synchronizacji ze Stanami Zjednoczonymi, oprócz konwencjonalnych 4 * 8 metrów, istnieje wiele specyfikacje do wyboru.

Wielu klientów nie znać różnicę między poszczególnych płyt, tylko Zwróć uwagę przy zakupie ceny płyta, jak wybrać czas dostawy jest szybki, ale nie pytaj wszelkiego rodzaju deski, funkcji i poziomu ochrony środowiska." Chociaż niektórzy ludzie wiedzą, emisja formaldehydu sklejki kontroli jest lepiej, ale rzeczywiste użycie lub wybierze stosunkowo tanie i ochrony środowiska nie jest bardzo dobra gęstość płyty, wpłynie to na kryty gospodarstwa domowego zdobi ochrony środowiska poziom.

MDF i sklejki różnica między wielowarstwowych o funkcji, nie tylko w procesie również ma różnicę." Średniej gęstości płyt pilśniowych (MDF) w włókien drzewnych lub inne włókna roślinnego jako surowców", niektóre płyta MDF jest rozmiaru przed proces suszenia.

W rzeczywistości, nawet jeśli jest to dobrej jakości płyta gęstości, jeśli się w wilgotnym środowisku przez długi okres, bo korozja pary wodnej, gęstość płyty jest łatwe do puchnąć, płyty mogą być deformacji, zmniejszenia wykorzystania i wygląd. Dla tych, którzy są gorsze od gęstości płyty ze względu na stopień kleju i formaldehydu wydania przetwarzania nie przechodzi, po erozję wodną, może prowadzić do zniszczenia powierzchni powłoki. W związku z tym, chyba że jest pilna potrzeba, zdobi gospodarstwa domowego jest najlepiej, aby nie umieścić pokładzie gęstość jako płyta ze sklejki.

6.jpg

Wyślij zapytanie