info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Najlepsza jakość DIY sklejkowe białe melaminowe szafki kuchenne

Najlepsza jakość DIY sklejkowe białe melaminowe szafki kuchenne

Najwyższej jakości sklejki do majsterkowania białe melaminowe szafki kuchenne Sklejka składa się z trójwarstwowej lub wielowarstwowej okleiny lub blachy po klejeniu drewna produkowanej w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem, bazuje na pionowym i poziomym naprzemiennie wielowarstwowym sklejkowym materiale bazowym, uzupełnionym ...

Opis

Najwyższej jakości szafki kuchenne z białej melaminy

Sklejka składa się z trójwarstwowego lub wielowarstwowego forniru lub blachy po klejeniu drewna produkowanego w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem, bazuje na pionowym i poziomym naprzemiennie wielowarstwowym materiale bazowym ze sklejki, uzupełnionym klejem polimerowym, skórą powierzchniową z wysokiej jakości litego drewna lub drewna dla nauka i technologia materiałowa, poprzez tłoczenie na zimno, prasowanie na gorąco, piaskowanie, zachowanie zdrowia do przetworzenia, takie jak deska kompozytowa z litego drewna używa jednolitego ze względu na sklejkę, małe odkształcenie, intensywność jest duża, jakość wewnętrzna jest dobra, dobra płaskość , ale także korzeń Zgodnie z zapotrzebowaniem na produkcję płyty warstwowej o grubości 5-40 mm o różnej grubości.

Specyfikacja.

Model

ML-61

Rodzaj gabinetu

Standardowa płyta sklejki E1 z szafką kuchenną z drewna melaminowego

Panel drzwiowy

Płyta ze sklejki o grubości 18 mm z panelem wykończonym drewnem melaminowym

Szafka

Sklejka 16/18 mm z wykończeniem melaminowym (kolor biały)

Model drzwi

Panel drzwiowy o grubości 18 mm z uszczelką brzegową z PVC

Sprzęt komputerowy

BLUM / DTC / inna inna marka sprzętu

MOQ

1 zestaw szafek

Pakiet

Pakiet płaski lub pakiet montażowy, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni dla normalnego zamówienia

Port dostawy

Szanghaj lub Ningbo

Opcjonalne elementy

Blaty / zlewozmywaki / baterie / wszelkie inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po instalacji bez uszkodzeń spowodowanych przez człowieka.

Zasady płatności

Małe zamówienia: 40% kwoty jako depozyt, saldo przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, salda akceptujemy płatności T / T i L / C / OA

Po służbie

Wszystkie rzeczy będą wysyłane drogą lotniczą, jeśli okaże się, że brakuje niektórych urządzeń podczas instalacji.

Rysunki potwierdzają

Opłata za projekt szafki wynosi 200 USD / SET, który zostanie zwrócony po potwierdzeniu zamówienia. Doceniliśmy, czy masz gotowe rysunki na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby ponownego projektowania.
Oferujemy bezpłatne szczegółowe rysunki w końcowym sklepie jako dowód potwierdzający ostateczną produkcję.

Rynek Główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / Północ Euro / Afryka

Cechy szafki kuchennej ze sklejki i panelu drzwi?

1, Płyta ze sklejki z pionową i poziomą naprzemienną wielowarstwową sklejką jako podłożem, tłoczeniem na zimno, tłoczeniem na gorąco, szlifowaniem, utrzymaniem dobrego stanu zdrowia oraz kilkoma procedurami roboczymi i płytą z tworzywa sztucznego. Nie jest łatwo deformować, właściwości wytrzymałości na ściskanie .Wysoka jakość wielowarstwowej płyty z litego drewna, w procesie produkcji płyty wykorzystującej czysty klej do ochrony środowiska, o ile to możliwe, o niskiej zawartości formaldehydu. Tak, bardziej ekologicznie, zdrowiej niż z litej sklejki laminowanej.Solidowane drewno laminowane unikalna technologia produkcji i wybór surowca w celu określenia jego specjalnej jakości.

2, sklejka jest łączona z zaletami drobnej płyty i płyt wiórowych. Zarówno w strukturze płyty pilśniowej stabilność, wilgoć, wilgoć i płyty wiórowe są jakościowe światło, łatwe do przenoszenia, i prawdziwego drewna trudnego przetwarzania, może " t łza otwarty strój, nie łatwo wpływa na środowisko. Wada laminowana lite drewno polega na tym, że ponieważ koszty produkcji są wyższe niż na tablicy gęstości, więc cena również w stosunku do wyższej niż tablica gęstości. Ale dostajesz to, za co płacisz.

3, płyty sklejki zajmują pewną pozycję rynkową na rynku, dostosowany materiał ostatecznie w zależności od jego zamiłowania do skrzyni, z wykorzystaniem wysokiej jakości marki płyty ochrony środowiska, może zrobić dobre dobre meble.

5.jpg

Wyślij zapytanie