info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Prefabrykatów czarny człowiek Najlepsza jakość wykonany Blat blaty kamień w łazience kwarc inżynierii wstecz do Australii

Prefabrykatów czarny człowiek Najlepsza jakość wykonany Blat blaty kamień w łazience kwarc inżynierii wstecz do Australii

Prefabrykatów czarny najlepsze jakości stworzone przez człowieka kwarc inżynierii wstecz blaty kamień w łazience blatów dla Australia Black jest elegancki, ciepły, pewny siebie, tajemniczy, prawo i siły, klasyczny czarny może być bardzo dostojny i elegancki, mogą również być stabilne tajemnicze, tak czarny jest jednym z wielu ludzi miłość...

Opis

Prefabrykatów czarny najlepszym człowiekiem jakości wykonany Blat blaty kamień w łazience kwarc inżynierii wstecz do Australii

Czarny jest elegancki, ciepły, pewny siebie, tajemniczy, prawo i siły, klasyczny czarny może być bardzo dostojny i elegancki, może być stabilne tajemnicze, tak czarny jest jednym z wielu ludzi miłość kolor. Chcesz czerni Szafka blaty?

Specyfikacji.

Składniki kwarc

Naturalny kamień Kwarce... 93%

Żywice specjalne wydajność... 6%

Pigmenty i urządzenia pomocnicze... 1%

Zakres zastosowania kamienia

Kwarcu będzie być powszechnie stosowane w bankowości, lotniska, szkoły, restauracje, szpitale, centra, biurowych i innych komercyjnych ar w kąpieliskachEAS. Zawiera konkretne zastosowanie: szafki, blaty, łazienki blaty, blaty, blaty stołu, biurko, umywalka, zlewozmywak, łazienka i prysznic, ściany pokrywa, parapet, płyt ściennych i okładzin, listwy.

Zaletę produktu kamienia kwarcowego

Silne plastyczność, o dużej odporności na pękanie.

Silne działanie anty-UV, silny kolor stabilność.

Nigdy nie zawierają benzen, formaldehyd jest absolutną zielony ochrony środowiska produktów, z jedzeniem dowolny kontakt.

O wysokich właściwościach antybakteryjnych jest funkcjonalny materiał antybakteryjną.

Bardzo wysokiej jakości wykończenia powierzchni.

Wysoka twardość powierzchni, powierzchnia nie jest łatwe do zera.

Po pierwsze, poprzez centrum wykrywania NFPA national Wykrywanie ognia, jest materiałem ogniotrwała.

Zarządzanie procesami technologii całej produkcji zgodnie z ISO9001: 2000 normy, aby zapewnić, że 100% jakości produktów, aby spełnić międzynarodowe standardy branżowe.

Moja firma różnych człowieka z kamienia i zapewnienie jakości wyrobu kamienia kwarcowego i serwis posprzedażny przez producentów materiałów bezpośrednio do kupującego zobowiązanie nabywcy mogli cieszyć się w 100% bez obaw o ochronę.

Kwarc kolor arkuszy

Projektu

Kwarc

Zwykłych sztucznego kamienia

Kamień naturalny

skład

piasek kwarcowy 90% + 10% żywicy

70% kamień proszek + 30% żywicy

Naturalny rudy

Formowania

Tłumienie próżniowe

Próżni odlewania

Pokolenia

Twardość

Mohsa twardość 6

Twardości Mohsa 2-3

Twardości Mohsa 3-4

Odpornych na zarysowania

Żelazo nie jest wydawana.

Nie można narysować żelaza

Żelazo nie jest wydawana.

Deformacji

Nie łatwo zdeformowane

Łatwe do deformacji

Nie łatwo zdeformowane

Wytrzymałość

Lepsza wytrzymałość

Dobra wytrzymałość

Niska wytrzymałość

Kwasów i zasad

Wysoka

Ogólne

Słaby;
reakcja chemiczna

Zanieczyszczeń

Zanieczyszczeń

zanieczyszczeń, nie łatwe do zanieczyszczenia wosku

Łatwe do skażenia

Różnice kolorystyczne

Różnica koloru nieznaczne

Nie ma różnicy koloru

Różnica kolorów

Promieniowanie

bez promieniowania

bez promieniowania

Ma promieniowania

Żółknięcie

Nie żółknie

Zmieni żółty

Nie żółknie

Zakres stosowania

Ziemi, Blat, ściana

Blaty

Ścienne, blaty

Blaty kwarc gotowego

1.jpg

Szczegóły Opakowanie kwarc

2.jpg

Kwarc kamień warsztat widok

3.jpg

Czarny Blaty kuchenne pasujące obraz

Dazzling Diamond-like, ten czarny Blat Szafka do sztuki diament do tworzenia miejsca na kuchni, ludzie nie pomóc, ale stop patrząc, luksusowa kuchnia dekoracja luksus niesamowite, przypuszczalnie w takie środowisko gotowanie ludzi Indulge.

4.jpg

Biały licznik czarny kwarcowy blaty kamień, ten czarny stół szafka efekt mapy nie jest low-key komfortowe to beż układanie ściany Szafka wisząca wypełniona sztuki i projektowania tekstury, czarny kwarcowy blat kamienny projektowania i świeży, czysty miłe uczucie nadjeżdżających z naprzeciwka.

5.jpg

Czarno-białe z, nigdy nie jest nieaktualne, po prostu, ten czarny Blat szafki efekt użycia czerni i bieli, dając poczucie spokojnej atmosferze. Gotowanie jest również trzeba uzbroić się w cierpliwość, w tym kuchni jest łatwe do wykonania drogi żywności. Kolorowe tapety jest pełna witalności, tym samym kolorem zasłon i biżuteria, tak, że kuchnia nie jest monotonne.

6.jpg

Ten czarny stół szafka efekt obrazu należy do stylu nordyckim, czarno-biała z linii, dziedzictwo wieczne klasyczny, elegancki farba panelu, wiatru Nordic prosty design, nowoczesne klasyczne piękno, idealny interpretacji nowych luksusowych.

Wyślij zapytanie