info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Rabat Faux kamienia kwarcowego blaty kuchenne blaty i blaty

Rabat Faux kamienia kwarcowego blaty kuchenne blaty i blaty

Rabatowe blaty kuchenne z kamienia kwarcowego i blaty z kwarcu Kwarc, minerały nieorganiczne, głównym składnikiem są krzemionkowe, półprzezroczyste lub nieprzezroczyste kryształy, zazwyczaj mleczno-biała, twarda tekstura. Kwarc jest własnością fizyczną, a właściwości chemiczne są bardzo stabilnymi zasobami mineralnymi. Kamień Sai Li ...

Opis

Rabatowe blaty kuchenne i blaty z kamienia kwarcowego

Kwarc, nieorganiczne minerały, głównym składnikiem są krzemionkowe, półprzezroczyste lub nieprzezroczyste kryształy, zazwyczaj mleczno-biała, twarda tekstura. Kwarc jest własnością fizyczną, a właściwości chemiczne są bardzo stabilnymi zasobami mineralnymi. Proces produkcji kamienia Sai Li, oczyszczanie kwarcu, usuwanie zanieczyszczeń, a następnie po serii wysokotemperaturowych i wysokociśnieniowych efektów chemicznych i fizycznych końcowej produkcji o wysokiej twardości i kolorze z płyty kwarcowej.

Specyfikacja.

Składniki kamienia kwarcowego

Naturalne kryształy kwarcu z kamienia .............................................. ............................ 93%

Żywice o specjalnych właściwościach ............................................... ............................... 6%

Pigmenty i substancje pomocnicze ............................................... ..................................... 1%

Kamienny zakres zastosowania

Kwarc będzie szeroko stosowany w bankowości, na lotniskach, w szkołach, restauracjach, szpitalach, kąpieliskach, biurach i innych obiektach komercyjnych . Do szczególnych zastosowań należą: blaty szafek, blaty łazienkowe, blaty, blaty stołowe, biurko, umywalka, zlew, łazienka i prysznic, pokrywa ścienna, parapet, płyta ścienna, listwa przypodłogowa.

Zaletą kamienia kwarcowego

Silna plastyczność, o wysokiej odporności na pękanie.

Silne działanie anty-ultrafioletowe, duża stabilność koloru.

Nigdy nie zawierają benzenu, formaldehyd jest absolutnym zielonym środkiem ochrony środowiska, z żywnością w każdym kontakcie.

Dzięki wysokim właściwościom antybakteryjnym, jest funkcjonalnym materiałem przeciwbakteryjnym.

Wyjątkowo wysokie wykończenie powierzchni.

Wysoka twardość powierzchni, powierzchnia nie jest łatwa do zarysowania.

Pierwsza przez krajowe wykrywanie pożaru centrum wykrywania pożaru jest materiałem ogniotrwałym.

Całe zarządzanie procesami technologicznymi w ścisłej zgodności z normami ISO9001: 2000 w celu zapewnienia 100% jakości produktu spełniającego międzynarodowe standardy branżowe.

Oferowane przez moją firmę różne sztuczne produkty z kamienia i kwarcu zapewniają gwarancję jakości i serwis posprzedażny producentów materiałów bezpośrednio do kupującego, aby zobowiązać kupujących do korzystania w 100% bez obawy o ochronę.

Arkusze kolorów z kamienia kwarcowego

3.png

4.png

Zakończone blaty kwarcowe

13.jpg

Szczegóły dotyczące opakowań kwarcowych

14.jpg

Widok warsztatu kamieni kwarcowych

15.jpg

Wyślij zapytanie