info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Drewniana sosnowa wpuszczana odlewnictwo Szafki kuchenne Drzwi i fronty szuflad

Drewniana sosnowa wpuszczana odlewnictwo Szafki kuchenne Drzwi i fronty szuflad

Drewniane dębowe odlewane formowanie drzwi szafek kuchennych i frontów szufladowych Meble z czerwonego dębu to rodzaj dębowych mebli z litego drewna, szeroko rozpowszechnionych we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, z twardego drewna, o dużej zdolności produkcyjnej. Czerwony dąb może być stosowany do wysokiej klasy mebli z litego drewna ....

Opis

Drewniane drzwi dębowe formowane w głąb szafki kuchenne i fronty szuflad

Meble z czerwonego dębu to rodzaj dębowych mebli z litego drewna, szeroko rozpowszechnionych we wschodniej części Stanów Zjednoczonych, z twardego drewna, o dużej zdolności do wykonywania maszyn. Czerwony dąb może być stosowany do wysokiej klasy mebli z litego drewna.

Specyfikacja.

Model

DP-94

Rodzaj gabinetu

Szafka kuchenna z czerwonego dębu

Panel drzwiowy

18 mm / 22 mm Panel z litego drewna z litego drewna dębowego w kolorze klasycznym

Szafka

Sklejka 16/18 mm z wykończeniem melaminowym (kolor biały)
Płyta wiórowa 16/18 mm (płyta wiórowa) z wykończeniem melaminowym. (Biały kolor )
Sklejka 16/18 z okleiną z drewna brzozowego.
Skrzynie drewniane z drewna sosnowego 16/18 mm

Model drzwi

Klasyczny panel drzwiowy

Sprzęt komputerowy

BLUM / DTC / inna inna marka sprzętu

MOQ

1 zestaw powyżej

Pakiet

Pakiet płaski lub pakiet montażowy, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni dla normalnego zamówienia

Port dostawy

Szanghaj lub Ningbo

Opcjonalne elementy

Blaty / zlewozmywaki / baterie / wszelkie inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po instalacji bez uszkodzeń spowodowanych przez człowieka.

Zasady płatności

Małe zamówienia: 40% kwoty jako depozyt, saldo przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, salda akceptujemy płatności T / T i L / C / OA

Po służbie

Wszystkie rzeczy będą wysyłane drogą lotniczą, jeśli okaże się, że brakuje niektórych urządzeń podczas instalacji.

Rysunki potwierdzają

Opłata za projekt szafki wynosi 200 USD / SET, który zostanie zwrócony po potwierdzeniu zamówienia. Doceniliśmy, czy masz gotowe rysunki na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby ponownego projektowania.
Oferujemy bezpłatne szczegółowe rysunki w końcowym sklepie jako dowód potwierdzający ostateczną produkcję.

Rynek Główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / Północ Euro / Afryka

Gotowe szafki kuchenne z litego drewna w celach informacyjnych -

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Zalety mebli z czerwonego dębu, czerwonego dębu, ma charakterystyczny górski kształt, a elegancka faktura jest bardzo dobra. W połączeniu z czerwoną dębową konsystencją, twarda dobra wydajność przetwarzania, dzięki czemu meble wyglądają bardzo delikatnie. Wiele mebli z czerwonego dębu to meble europejskie.

Wady mebli z czerwonego dębu czerwony dąb jest głównym źródłem w Stanach Zjednoczonych, więc wiele z nich musi polegać na imporcie, więc cena mebli z dębu czerwonego jest droższa; meble z dębu czerwonego są stosunkowo ciężkie i mają stosunkowo wysoką gęstość, więc leczenie odwodnienia jest trudniejsze, jeśli odwodnienie nie jest dobrze obsługiwane. Meble są łatwe w deformacji.

Metody konserwacji mebli z czerwonego dębu

Meble z dębu są z reguły ozdobą drobnego rzeźbienia, potrzebą regularnego pyłu, małych pęknięć w mglistej pogodzie, podczas gdy kurz ma sprawić, że drewniane meble będą zwinnym "starym" zabójcą.

Ponieważ drewno ma wilgotność powietrza jest zbyt niska, kiedy meble z twardego drewna zmniejszą się zbyt wysoko, puchną. Cała produkcja mebli z drewna liściastego będzie uniesiona, ale powinna być użyta po umieszczeniu nie należy umieszczać zbyt mokrego lub zbyt suchego miejsca.

Z dala od żrących płynów, ostrych instrumentów, które trzymają się z daleka od mebli, aby nie zarysować powierzchni mebli, wpływając na wygląd mebli i życia. Przed pierwszym czyszczeniem należy użyć półsuchego, półmokłego ręcznika, aby usunąć kurz i brud z powierzchni łóżka, aby uniknąć tuszu i innego brudnego łóżka.

Jeśli bungalow jest niski w domu, ziemia jest mokra, a nogi mebli powinny być odpowiednio wyściełane, w przeciwnym razie nogi będą podatne na korozję wilgoci. Powierzchnia mebli, aby uniknąć zbyt długiego umieszczania zbyt ciężkich przedmiotów, w szczególności telewizyjnego akwarium itp., Spowoduje deformację mebli. Nie rób zakupów na plastikowym materiale, który utkany jest jak nieprzepuszczający powietrza materiał.

Jakie są zalety i wady mebli z czerwonego dębu? Meble z czerwonego dębu, jak je konserwować? Przeczytaj powyższą treść, prawdopodobnie powinniśmy mieć ogólne zrozumienie Dla mebli z litego drewna, niezależnie od tego, jak dobra jest marka, jej produkty są pewnym życiem, więc zwykle potrzebujemy długich zespołów do czyszczenia i konserwacji.

4.jpgWyślij zapytanie