info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Wymiana drzwi szafki kuchenne białe ze stali nierdzewnej

Wymiana drzwi szafki kuchenne białe ze stali nierdzewnej

Białe ze stali nierdzewnej szafki kuchenne drzwi wymiana opartych na białe szafki są proste i elegancki dla tych, którzy lubią czyste ciche środowisko znajomego jest bardzo dobry wybór, ale biały, niecierpliwy, po pewnym czasie może być winny stary. Specyfikacji. Drzwi szafy ze stali nierdzewnej...

Opis

Wymiana drzwi szafki kuchenne białe ze stali nierdzewnej

Białe szafki są proste i elegancki dla tych, którzy lubią czyste ciche środowisko znajomego to bardzo dobry wybór, ale biały niecierpliwy po pewnym czasie może być winny Starego.

Specyfikacji.

Modelu

DP-81

Obudowa typu

Szafki kuchenne ze stali nierdzewnej.

Panel drzwi

18 mm SUS 304 ze stali nierdzewnej panele drzwi szafki kuchenne.

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16 mm ze stali nierdzewnej kuchenne okno i półki

Model drzwi

Shaker stylu

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 zestaw szafek

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Metoda konserwacji drzwi szafy ze stali nierdzewnej

1. często do czyszczenia i wycierania więcej często zachować drzwi szafy ze stali nierdzewnej Bu Bu fajny. Panele drzwi-połysk, musisz użyć tekstury czyszczenia ściereczka do czyszczenia; drzwi z litego drewna jest najlepiej użyć mebli wosk wody czystej; kryształ drzwi może służyć do czyszczenia przetrzeć velvet lub wytrzeć suchą szmatką; drzwi farba będzie używać grzywny czystą szmatką świateł neutralne Clean płyn do wycierania do UnikaÉ ostre rysy po lewej. Dodatkowo światła drzwi lekkie drzwi zawiasy na zwykły olej może przedłużyć żywotność szafki ze stali nierdzewnej. W przypadku zbyt wysokiej wilgotności wewnątrz domu, musisz zainstalować osuszacz w kuchni, dbaj o to, by obudowy ze stali nierdzewnej i zapobiec deformacji.

2. Crystal drzwi i drzwi farba ze względu na jasne kolory, kochany przez wiele rodzin. Te drzwi w czyszczenie Wyłącz kolizji twardych przedmiotów tarcia powierzchni drzwi zabronić stosowania produktów chemicznych (np. dni do podjęcia ketony wody itp.) jako środek czyszczący, aby nie uszkodzić drzwi.

W dodatku. Malowanie drzwi użytku długo połysk staje się bardzo ciemny farba. Może być moczony w garnku herbaty i tak cool po miękką ściereczką zanurzone w peeling paint można przywrócić pierwotny blask.

3. Instalacja drzwi przesuwne szklane lub drewniane drzwi przesuwne w przypadku ciasne drzwi przesuwnych lub nosić ciężkie mogą być obsługiwane przez następujące metody pull drzwi w dół zbiornik drop niektóre wosk, takich jak kłopoty z wosku krople wosku może być końca należnej ASE ciągnąć w dół zbiornika ze względu na rolę smarowania wosku. Będzie być przesuwne drzwi przesuwne. Takie jak meble w szufladzie mocno można również do smarowania to podejście.

4. drzwi należy unikać przez długi czas być bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby uniknąć odkształcenia przebarwienia drzwi, pękanie odklejania.


Wyślij zapytanie