info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Niedokończone Shaker stylu Maple drewniane szafki kuchenne drzwi

Niedokończone Shaker stylu Maple drewniane szafki kuchenne drzwi

Niedokończone shaker stylu maple drewniane szafki kuchenne drzwi A drewno klonowe rozłożone struktury nerki grzywny i jednolity wzór światło i twardy dobry wzór kolor harmonizacji, który nie węzeł blizna jest ozdobiony wysokiej jakości drewna. Klon Najlepsza na świecie jest klon kanadyjski, ale również ma...

Opis

Niedokończone shaker stylu maple drewniane szafki kuchenne drzwi

Drewno klonowe rozłożone struktury nerki grzywny i jednolity wzór światło i twardy dobry wzór kolor harmonizacji, który nie węzeł blizna jest ozdobiony wysokiej jakości drewna. Klon Najlepsza na świecie jest klon kanadyjski, ale również posiada cechy zimno zimą i chłodnym.

Dwa klon jest wspaniały krajobraz w naturalny krajobraz, ale także dobry budynek dekoracyjne dekoracja. To jest łatwe do procesu cięcia powierzchni mniej płynne łatwe do osnowy suche. Wydajności powłoka farby jest dobry mocnego kleju. Paznokci pin silne solidne mocne trwałe piękne wysokiej klasy. Klon biały jest rodzajem klon i teraz używany w podłogę i meble robić dużo kończy się dając uczucie orzeźwiającego proste. Bardziej odpowiednie dla młodych ludzi estetycznego smaku.

Specyfikacji.

Modelu

DP-92

Obudowa typu

Shaker stylu maple drzwi z litego drewna panelu szafki kuchenne

Panel drzwi

18 mm/22 mm shaker stylu klonu litego drewna drzwi panelu

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16/18 sklejki z drewna okleina brzozowa wykończenie.

Model drzwi

Model drzwi stylu Shaker

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 powyżej

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Więcej różnych panel drzwi drewniane typu wybór--

1.jpg

2.jpg

3.jpg

9.jpg

Tekstura meble z drewna twardego klonu jest specjalne

Ameryka Północna pochodzenia główne Stany towarów do Polski wschodniej regionu dystrybucji głównej handlowej lasu w Pensylwanii Wirginii Zachodniej Wirginii i New York.

Ogólne funkcje twardziel z ciemnej czerwieni do blady czerwony brązowy tekstura prosto drobne linie w strukturze sztuk kapsułek wąskie brązowy rdzeniowych i drobny drzewo. Średnia gęstość 580kg / sześcienny metr odsetek 0,58. Właściwości mechaniczne dobra wydajność niską twardość średnia wytrzymałość wpływ zginaniu załadować.

10.jpg

Przetwarzanie drewna łatwe do ręcznego przetwarzania lub obróbki stopień zużycia narzędzia jest niska przyczepność paznokci siła klejenia dobrej polerowanie. Pralnia jest nadal uważane za szybki suche skurczu, dość duże, ale po wysuszeniu rozmiar stabilności. Używa parkiet podłogi rury instrumentów muzycznych i szafy starszy drobne kawałki morskich dekoracji wnętrz; szczególnie nadaje się do produkcji części samochodowych lub rzeźbione kawałki. Wybrane Dzienniki można zrobić meble fornir okleina Szafka fornir okleina panele ścienne i drzwi gładkie.

11.jpg

Ameryka Północna Kanada są pochodzenia, twardy klon jest bardziej specjalny materiał czarno-czerwono-brązowy, popularne jego krajowych klon dodatkowo do niektórych forniru i instrumenty noże itp w bardzo mało aplikacji, a nawet do chwili obecnej w wyniku krajowych traditio przemysł meblarski NAL nigdy nie został wykonany z twardego klonu meble. Klon produkcji mebli po koszt Orzech czarny i kolor jest płytkie to proste myślę, że jego wartość nie jest wysoki w rzeczywistości twardy klon szeroko stosowane instrumenty muzyczne kluby wysokiej klasy high-end ozdoba wewnątrz.


Wyślij zapytanie