info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Rustykalne, szlifowaniem drzwi orzech Szafka kuchenna Dokonywanie budowlane

Rustykalne, szlifowaniem drzwi orzech Szafka kuchenna Dokonywanie budowlane

Rustykalne szlifowaniem orzech Szafka kuchenna drzwi Dokonywanie budowlane drewno orzech więcej jakości produkowanych głównie w Ameryce Północnej i Europie. Azji Południowo-Wschodniej krajowych orzech lżejszy kolor. Orzech czarny jest ciemny brąz z sekcji fioletowy akord piękny duży wzór paraboliczne. Używany do...

Opis

Rustykalne szlifowaniem orzech Szafka kuchenna drzwi Dokonywanie budowlane

Orzech drewno więcej jakości produkowanych głównie w Ameryce Północnej i Europie. Azji Południowo-Wschodniej krajowych orzech lżejszy kolor. Orzech czarny jest ciemny brąz z sekcji fioletowy akord piękny duży wzór paraboliczne.

Wykorzystywane do produkcji mebli nie tylko do powstawania dobre wyniki, jak i błyszcząca powierzchnia, bogate i pełne koloru.

Specyfikacji.

Modelu

DP-85

Obudowa typu

Panel drzwi z litego drewna orzech rustykalne

Panel drzwi

panel drzwi z drewna litego 18 mm/22 mm orzech

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16/18 sklejki z drewna okleina brzozowa wykończenie.

Model drzwi

Styl klasyczny europejski lub panel płaski drzwi

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu.

MOQ

1 powyżej

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Inne panele drzwi z litego drewna do wyboru--

3.png

1.png

2.png

4.png

Jakie są wady i zalety mebli orzech?

Meble z drewna orzechowego w całości meble itp są wyższe od drewna orzech należącego do drewniane podzielony Orzech czarny i złoty orzech dwie kategorie mamy nie orzech w kontynentalnych ogólnie jak najszybciej Afryki i Ameryki Południowej i Ameryki Północnej I tak na cenę jest medium.

Zaletą orzech jest, że ten rodzaj drewna z kolor mebli jest elegancki drobnoziarnistych chic bardzo jasne i uroczy, czy jest to złoty orzech i Orzech czarny wykonane eleganckie meble hojny, dając poczucie atmosfery mody.

Inny kawałek orzecha włoskiego ma również ważnym aspektem, który jest orzech drzewa potu jest niska, co oznacza, że drewno orzech kurczy i zwilżające nie będą miały znaczący wpływ na orzech orzech meble dla odpowiedzi klimat jest bardzo dobry.

Meble z drewna orzechowego są pewne zalety, zwłaszcza w suchej pogody na północy nie jest łatwo złamać lub deformacji i szereg problemów innych orzech. Tłoczenie na gorąco zdolność jednocześnie odporność na korozję materiału trwałego i orzech serca Strong.

Orzech braki są niektóre szczególnie cena orzech jest droższe, bo to importowanego drewna Cena, sam jest drogie przyszedł do naszego kraju podatku i dilerzy muszą podnosić ceny tak, aby wartość orzech sam jest bardzo niska.

Produkcji drewna orzech ze względu na swoje własne ograniczenia własnych drewna, istnieją pewne niedociągnięcia, takie jak meble narażonych części bardziej kruche wymagają starannego leczenia domu ludzi starannie inaczej orzech jest mogą zostać uszkodzone.

W końcu mówimy o wytrzymałość orzech jest stosunkowo słaba zwłaszcza w rogu miejsce jest bardzo łatwe do uszkodzenia, jesteśmy w codziennej konserwacji czas, aby zwrócić uwagę na ten problem, aby uniknąć pukanie orzech powodując uszkodzenia mebli i wreszcie nadzieję, że każdy szczęśliwy.

5.jpg

Wyślij zapytanie