info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Wymienny orzech z litego drewna Beadboard Fornir skalny w kuchniach Drzwi i fronty szuflad

Wymienny orzech z litego drewna Beadboard Fornir skalny w kuchniach Drzwi i fronty szuflad

Zastąpienie drewna orzecha litego drewna beadboard okleina skała drzwi kuchenne i fronty szuflad Orzech to bardziej jakościowe drewno produkowane głównie w Ameryce Północnej i Europie, wspólne z orzechami czarnymi orzecha południowego i orzecha czerwonego jednym z najcenniejszych dla orzechów czarnych. Drewno orzechowe twarde średnio twarde ...

Opis

Zastąpienie drewna orzecha litego drewna beadboard okleina skała drzwi kuchenne i fronty szuflad

Orzech to bardziej jakościowe drewno produkowane głównie w Ameryce Północnej i Europie, z orzechami czarnymi orzecha południowego i orzecha czerwonego jednym z najcenniejszych dla orzechów czarnych. Tekstura drewna orzechowego twarda średnia gęstość w środku nośnym na zginanie i ściskanie dobra zdolność maszyny Doskonała stabilność wymiarowa niełatwa do odkształcenia. Największy orzech jest również lepszy niż inne drewno charakteryzuje się łatwą korozją w środowisku, jest również bardzo trwały i wynika to z jego dużej odporności na korozję materiału serca. W świecie orzech jest bardzo popularnym drewnem w produkcji mebli i innych aspektach, a dzięki cennym meblom z czarnego orzecha osiąga cenę żadnego miasta. Do tego bardzo cenna wartość kolekcji i docenienie jej wartości.

Specyfikacja.

Model

DP-98

Rodzaj gabinetu

Szafka kuchenna z fornirem orzechowym

Panel drzwiowy

Płyta MDF o grubości 18 mm / 22 mm z okleiną z drewna orzechowego.

Szafka

Sklejka 16/18 mm z wykończeniem melaminowym (kolor biały)
Płyta wiórowa 16/18 mm (płyta wiórowa) z wykończeniem melaminowym. (Biały kolor )
Sklejka 16/18 z okleiną z drewna brzozowego.

Model drzwi

Panel drzwiowy z przetrząsaczem lub płaski panel drzwiowy

Sprzęt komputerowy

BLUM / DTC / inna inna marka sprzętu

MOQ

1 zestaw powyżej

Pakiet

Pakiet płaski lub pakiet montażowy, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni dla normalnego zamówienia

Port dostawy

Szanghaj lub Ningbo

Opcjonalne elementy

Blaty / zlewozmywaki / baterie / wszelkie inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po instalacji bez uszkodzeń spowodowanych przez człowieka.

Zasady płatności

Małe zamówienia: 40% kwoty jako depozyt, saldo przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, salda akceptujemy płatności T / T i L / C / OA

Po służbie

Wszystkie rzeczy będą wysyłane drogą lotniczą, jeśli okaże się, że brakuje niektórych urządzeń podczas instalacji.

Rysunki potwierdzają

Opłata za projekt szafki wynosi 200 USD / SET, który zostanie zwrócony po potwierdzeniu zamówienia. Doceniliśmy, czy masz gotowe rysunki na wyciągnięcie ręki, bez potrzeby ponownego projektowania.
Oferujemy bezpłatne szczegółowe rysunki w końcowym sklepie jako dowód potwierdzający ostateczną produkcję.

Rynek Główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / Północ Euro / Afryka

Mówiąc o panelu wykończenia z drewna orzechowego

A więc ozdoby z paneli orzechowych w dekoracji, kiedy powinniśmy wiedzieć, co? Fornir jest arkuszem forniru, który umieszcza naturalne drewno na powierzchni sklejki. Wykonany z orzecha wykonanego z dekoracyjnych paneli, powierzchnia od jasnobrązowej do ciemnej czekolady. Elegancka, kolorowa konsystencja delikatnej szykownej góry z upływem czasu kolor stopniowo zanika. W dekoracji wnętrz z wykorzystaniem orzechowych paneli dekoracyjnych można stworzyć prosty i elegancki temperament domu. Jeśli uważasz, że kolor jest zbyt niski przy użyciu jasnych dekoracyjnych paneli. Ale bez względu na to, jakie dekoracyjne panele orzechowe dodadzą szyku całej domowej atmosfery. A ponieważ zawartość wilgoci w orzechach jest niska, więc nawet w wilgotnym środowisku, takim jak kuchnia i toaleta oraz w innych miejscach, można użyć tych dekoracyjnych paneli orzechowych.

Okładziny z orzecha włoskiego - czym jest panel dekoracyjny

(Fornir) pełna nazwa fornirowana fornirowana fornirowana to naturalne drewno lub technologia, plasterki drewna pokrojone w pewną grubość folii przylegają do powierzchni sklejki, a następnie wykonane z gorącego dla dekoracji lub mebli wykonanych z materiału powierzchniowego. Panele dekoracyjne wykonane są z drewna kamiennego z porcelany i tak dalej.

Panel wykończeniowy z drewna orzechowego - elementy dekoracyjne z drewna orzechowego

Kolor panelu drewna orzechowego od jasnoszarej do purpurowo-brązowej grubej tekstury i bogatych zmian. Przezroczysta farba po malowaniu teksturą jest piękniejsza, głębsza i bardziej stabilna. Listwy ozdobne z drewna orzechowego na obrazie przed powierzchnią, aby uniknąć zarysowania bieli o wiele razy więcej niż inne panele dekoracyjne 1 do

Panele dekoracyjne z drewna orzechowego - tabliczka z drewna orzechowego do kupienia

Grubość skóry, aby kupić ozdobne panele orzechowe, aby zobaczyć grubość panelu, im grubsza tym lepsza wydajność, tym bardziej realistyczne drewno po lakierze jest również wyraźniejsze nasycenie jasnego koloru jest dobre. Jak rozpoznać grubość panelu? Kanban, czy krawędź piasku przez płytę z lub bez wody kleju sprawdzić, czy pan-zielony. Zjawisko penetracji, jeśli istnieje taki problem, że należy do panelu cienkiej skóry.

Zwróć uwagę na piękny zakup dekoracyjnych paneli orzechowych zgodnie z klarownością faktury deski i aranżacji do klasy konsystencji klarowna koordynacja kolorystyczna dla doskonałej barwy i nieskoordynowanych jest uszkodzony panel zasad barwy, a nawet przebarwienia Czarny będzie zależał od ich nasilenie jest podzielone na pierwszej klasy wykwalifikowanej lub niewykwalifikowanej. Aby zobaczyć, czy deformacja odkształcenia, czy pionowy montaż pionowy. Jeżeli pojawienie się wypaczenia lub miękkiej deski nie jest wysokie i proste nie może zostać wzniesione jako podłoga niskiej jakości.

Zwróć uwagę na jakość sklejki orzechowej ze względu na niektóre z jej cech charakterystycznych, jakość problemu wymaga pewnej ilości czasu, więc gdy zakup musi zobaczyć siłę działania dealera i gwarancję obsługi posprzedażnej.

15.jpg

Bardziej różne rodzaje kolorów forniru

16.jpg

Wyślij zapytanie