info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Zastąpienie Prefab Maple Solid Wood Panel Drzwi Gabinetu Kuchni

Zastąpienie Prefab Maple Solid Wood Panel Drzwi Gabinetu Kuchni

Zastąpienie prefabrykowanego klonu klamra z litego drewna Panel drzwi kuchennych Klon sub-miękkiego klonu i twardego klonu dwa to umiarkowany drewniany materiał wyprodukowany na rzece Jangcy na południu, aż do produkcji zagranicznej Tajwanu we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Drewno było od szarobrązowy do szarego czerwonego pierścienia nie jest oczywistym otworem rury i ...

Opis

Zastąpienie prefabrykowanego klonu z litego drewna panelowego drzwi kuchennych

Klon subtelny klon i twardy klon dwa to umiarkowany gatunek drewna wyprodukowany w rzece Jangcy na południu, aż do produkcji zagranicznej Tajwanu we wschodnich Stanach Zjednoczonych. Drewno było od szarobrązowy do szarego czerwonego pierścienia nie jest oczywiste otwór rury i ma małą równomiernie rozłożone. Klon drewna rozłożony struktura jest bardzo cienki i jednolity lekki wzór i wzór twardego wzoru. Łatwa obróbka powierzchni cięcia mniej gładka, łatwa w osnowie. Wytrzymałość powłoki jest dobrym kleju. Głównie używany do cienkiej powierzchni pasty cienkiej.

Specyfikacja.

Model

DP-84

Typ szafki

Klatka schodowa do drzwi drewnianych klina

Panel drzwiowy

Panel drzwi drewnianych klina 18 mm / 22 mm

Pudełko szafkowe

Sklejka 16 / 18mm z wykończeniem melaminy (biały kolor)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (płyta wiórowa) z wykończeniem melaminy. (Biały kolor )
Sklejka 16/18 z wykończeniem z drewna brzoza.

Model drzwi

Styl Shaker lub europejski styl klasyczny

Sprzęt komputerowy

BLUM / DTC / inna marka sprzętu

MOQ

1 zestaw nad panelami drzwi

Pakiet

Pakiet płaski lub pakiet montażowy, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni w normalnym porządku

Port dostawczy

Szanghaj lub Ningbo

Elementy nieobowiązkowe

Liczniki / Zlewozmywak / Kranik / inne akcesoria kuchenne itp. Można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po instalacji bez uszkodzeń spowodowanych przez człowieka.

Zasady płatności

Niewielkie zamówienia: 40% kwoty w depozyt, równowaga przed załadowaniem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, salda przyjmujemy płatności T / T i L / C / OA

Po służbie

Wszystkie rzeczy będą wysyłane drogą powietrzną, jeśli w trakcie instalacji zostaną znalezione niektóre urządzenia.

Rysunki potwierdzają

Opłata za projekt szafy to 200 USD / set, która będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Doceniliśmy fakt, że gotowe rysunki są gotowe, nie ma potrzeby projektowania.
Oferujemy bezpłatne szczegółowe rysunki warsztatów końcowych jako dowód potwierdzający ostateczną produkcję.

Rynek Główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / Północny Euro / Afryka

Bardziej różnego rodzaju panele z drewna litego do wyboru -

7.jpg

Wprowadzenie różnych rodzajów drewna do mebli litych

Maple klon jest na ogół podzielony na dwie kategorie jeden jest miękki klon znany również jako czerwony klon srebrny klon drugi jest twardy klon znany również jako klonowy klon czarny czarny i tak dalej. Klon w Chinach również ma szeroki zakres dystrybucji na południe do Yunnan północ na północny wschód są produkowane, na przykład na północny wschód produkcji kolor drewna jest jednym z nich w naszym kraju zawsze było wrzeciona włókiennicze i buty fabryki butów ostatnie specjalne drewno. Ze względu na różnice w pochodzeniu i różnicach odmian krajowych domowych klonu materiału luźne struktury struktury nie jest oczywiste słaby połysk, ale istnieją pewne krajowe odmiany dobrej jakości niektóre płyty również oko ptaka i tygrys tył wzoru, który jest klon W najwyższej klasy. Najsłynniejsze odmiany klonu pochodzą z Ameryki Północnej klonu cukrowego (ACERSaccharum) i czarnego klonu (A. nigmum) powszechnie znanego jako "klon kanadyjski". Czy twardość drewna jest umiarkowana podłoga meblowa sprzęt sportowy drewno wysokiej jakości. Maple meble zalety 1 klon drewna przeniósł strukturę nerki grzywny i jednolity wzór wzoru światła i twardy jest doskonała harmonizacja kolorów bez blizna blizna. Najlepszym klonem na świecie jest kanadyjski klon, ale także cechy zimne i chłodne.

8.jpg

Klon łatwiejsze w obróbce powłok lakierniczych dobry klej. W siłę paznokci jest stosunkowo silny z silnymi mocnymi, wytrzymałymi, pięknymi wysokowydajnymi zaletami, tak długim żywotnością mebli klonowych. Uchybienia meblowe mebli 1 miękkie kolory klonu nie nadają się do podkreślenia koloru produkcji mebli. 2 meble klonowe największą wadą jest stosunkowo suchy skurcz suchy, gdy łatwo oswoić się na estetyczny poziom mebli i powierzchni cięcia klonu nie jest wystarczająco gładki z mebli klonowych czuć się źle.

Sosna sama w sobie jest łatwa do wyschnięcia emanuje żywicą sosnową, więc sam nie jest dobrym materiałem do produkcji mebli, ale nordyckie ludzie nie wierzą w zła ah, więc po upieczeniu suszonej sosny przekształconej w bardzo dobry kolor i twarde i miękkie drewno. Ze względu na ochronę środowiska i własne poczucie drewna coraz popularniejsze meble sosnowe. Meble sosnowe wykonane są z szybko rozwijającego się drewna sosnowego. Bez sztucznej przycinania przetwarzania sosny do materiału gałęzie części naturalnego wzrostu śladów mebli można w pełni wykazać, gdy naturalne piękno materiału.

9.jpg

Meble sosnowe zalety 1 przyjazne dla środowiska i piękne sosnowych mebli w procesie ogólnego stosowania farby wodnej farby bez formaldehydu farby niż farba będą przyjazne dla środowiska farbą wodną może zachować naturalny zbożowy drewno piękne i szczodry

2 proste utrzymanie Sosna w porównaniu do innych konserwacji drewna litego można uznać za kaktus drewna litego na mokro i miękkiej ścierce wzdłuż ziarna drewna proste wycierać zwrócić uwagę na wentylację jak

3 łatwe do transportu większość mebli sosnowych można zmontować przy użyciu płaskiego transportu opakowań, Jest wygodniej.

4 zapach wysokiej jakości mebli sosnowych wydzielą niepowtarzalny zapach kłód może zaczęli dopiero zaczęli niektórzy ludzie, ale ten szczególny zapach ciała ludzkiego jest nie tylko nieszkodliwy, ale również sprzyja zdrowiu.

5 tanie ostatnią i najważniejszą rzeczą jest to, że meble sosnowe tanie w porównaniu do dziesiątków wysokiej jakości mebli z litego drewna z ceną litego drewna sosnowego można określić jako bardzo bliskie ludziom.

Niedobory mebli sosnowych

1 łatwo zmieniać kolor sosna zawiera wiele sosen i innych substancji z meblami przez długi czas narażonych na powietrze wtrącenia będą powodować reakcje chemiczne z powietrzem powodując meble kolor staje się ciemniejszy to nie jest Jakość materiału go nie będzie miało wpływu na jego normalny tryb pracy w większości nie sprawi, że nie lubisz

2 łatwe do zdeformowania zawartość wody sosnowej jest bardzo podatna na pęknięcia odkształcające 3 miękkie drewno miękkie drewno sosnowe Najlepiej nie robić regałów i innych mebli nośnych, ale także w procesie bezzwłocznie przypadkowo można było zderzyć się z 4 Sosna węży w naturalnym procesie wzrostu spowoduje wiele węzłów Wpływać na piękno, ale niektórzy kochają przyrodę na razie w jego niedociągnięciach.

Przetwarzanie Cedar jest łatwą gładką powierzchnią do cięcia po jasnym, specjalnym dobro; łatwa przyczepność do gwoździa. Jest to trwały po setkach lat bez uszkodzeń, które można wybrać do produkcji statków znanej jako "cedrowa łódź" trwała niezła; na południu starożytnej konserwacji wielu klasycznych budynków cedr używany do rzeźbionych belek ilość Fang Screen i tak dalej. Cypress woody grube wykonane z mebli są bardzo ciężkie, łatwe w ruchu.

Korzyści Cedar meble 1 gęstość mebli cedrowych jest stosunkowo duża woda nie jest łatwo psujące się pleśnią dezodorantu ogólne meble cyprysowe są co najmniej trzy lub cztery dekady. 2 meble z cedru z ochrony środowiska 3 kolor cedru głęboki pył nie jest oczywiste czyszczenie bardzo wygodne łatwe utrzymanie braków Bakelite mebli 1 meble z cedru drewna blizny powierzchniowe są trudniejsze do radzenia sobie ze słowami będzie bardziej wpływ piękna.

10.jpg

Uchybienia w kuchni Cypress

1 mebli z drewna cedrowego powierzchnia blizny więcej nie radzą sobie ze słowami będzie piękniejsze

2 meble z drewna cedrowego zawiera więcej oleju, więc więcej szkodników

3 meble z cedrowego stylu mogą być nieco staromodne


Wyślij zapytanie