info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Reface biały Panel płaski szafki kuchenne drzwi Online do wymiany

Reface biały Panel płaski szafki kuchenne drzwi Online do wymiany

Reface biały płaskich szafki kuchenne drzwi online dla wymiany białej farby szafy ze względu na poczucie światła i proste i to jest łatwe z innymi kolorami, urządzeń kuchennych i ściana z tak przez wiele rodzin Zapraszamy. Specyfikacji. Dowolny kolor farby mogą być dostępne na jaw swoim...

Opis

Reface biały płaskich szafki kuchenne drzwi online zamiennik

Białej farby szafy ze względu na poczucie światła i proste i to jest łatwe z innymi kolorami, urządzeń kuchennych i ściana z tak przez wiele rodzin Zapraszamy.

Specyfikacji.

Modelu

DP-89

Obudowa typu

Nowoczesny design lakier płaski Szafka kuchenna

Panel drzwi

23 mm płyta MDF lakierowane wykończenie panelu płaskimi drzwiami

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)

Model drzwi

Normalny Płaska konstrukcja

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu.

MOQ

powyżej 50 szt.

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Dowolny kolor farby mogą być dostępne na światło pokoju kuchnia-

Jak uniknąć gabinecie farby był porysowany.

W codziennym życiu typu farby dekoracyjne meble jest bardzo często, ten rodzaj wykończenia są łatwe do podstaw tego w codziennym życiu jak to utrzymać? Pierwszy jest panel ochrony powierzchni farby, czyli powierzchni jest powłoka farby zrozumieć charakter farby, aby zrozumieć, jak do ochrony.

1 Aby uniknąć zadrapania lakieru ma jego twardość, ale względem kuchnia garnki i patelnie i nawet nóż kuchenny będzie musiał służyć miękkie. Tak w zakresie procesu należy unikać ostrych rzeczy powierzchni drzwi.

2 Aby zapobiec korozji kwasów i zasad stosowania procesu powinny starać się unikać touch kwaśne substancje zasadowe powierzchni drzwi farby powierzchni tak, aby nie na korozję drzwi farby filmu, jeśli proces nieostrożny sos sojowy, ocet posypane na drzwiach shoul d być niezwłocznie czystej bawełny rytuał niewiele czyszczenia wody.

3 Aby zapobiec wpływ farby drzwi w zakresie procesu należy starać się uniknąć wpływu drzwi zwrócić uwagę do otwierania i zamykania, aby uniknąć kolizji z uchwytu i tym podobne. Jeśli wpływ drzwi może pojawić się pit drzwi farba nie pojawi się duży obszar wyłączony.

4 anty-słońce bezpośredniego malowania drzwi farby będzie ze względu na przebarwienia temperatura wysoka, więc korzystanie z procesu należy starać się unikać słońca prosto drzwi, jeśli okna mogą być bezpośrednio na słońce, zalecane jest, aby zrobić pewne schronienie w oknie.

5 w codziennym użytkowaniu procesu czyszczenia kuchni trudno aby uniknąć oparów, gdy powierzchnia drzwi z oparów smaru, możesz można użycia detergentów można przetrzeć detergentu, czystej szmatki.

5.jpg

Szafka do zwrócenia uwagi na

1 Aby uniknąć jest moczony w wodzie prysznic. Podejście wyboru Dorzecze wodociągu uszczelnienie podłoża zazwyczaj zachować suche.

2 nie umieszczaj w wiszące Szafka wewnątrz nadwagą rzeczy. Mąki, ryżu i tym podobne, o ile to możliwe.

I następnie zwracać uwagę na utrzymywanie tabeli bez względu na to, co tabela nie należy przyjmować go jako drabiny, gdy ten sam krok wziąć wysokość obiektu spróbuj użyć drabiny dedykowany ławce!

Dowiedz się więcej o właściwości farby, aby uczynić nas więcej zrozumienia, jak utrzymać w codziennym życiu w zgodzie z jego estetyczne zgodnie z założeniem najmu nasze życie wygodniejszym.Wyślij zapytanie