info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Online Panel drzwi szafki okleina dębowa routingu blisko mnie

Online Panel drzwi szafki okleina dębowa routingu blisko mnie

Online panel drzwi szafki okleina dębowa routingu blisko mnie i Zarząd skóry składa się z gęstości płyty wklej okleina ciśnienia take sekcji płyta Wklej można znaleźć wklej wklej na środku głównej części drewna i powierzchnię około 2 mm skóry jest pasty kleju na wykonane z MDF Produkcji...

Opis

Online panel drzwi szafki okleina dębowa routingu blisko mnie

I wklej, Zarząd skóry jest wykonany z gęstości płyty wklej okleina ciśnienia take sekcji płyta Wklej można znaleźć wklej na środku głównej części drewna i powierzchni około 2 mm skóry jest pasty kleju na MDF z procesu produkcji jest suchej pogody w th e północ można zapobiec krakingu core drzwi ale wklejam skin w południowej części bardziej wilgotny klimat, warunki są łatwe do odklejania od bębna lub nawet peeling.

Specyfikacji.

Modelu

DP-97

Obudowa typu

Okleina dębowa drewno szafki kuchenne

Panel drzwi

Płyta MDF 18 mm/22 mm z okleina dębowa drewno wykończenie.

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16/18 sklejki z drewna okleina brzozowa wykończenie.

Model drzwi

Shaker drzwi panelu lub płaskimi drzwiami

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 powyżej

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Metoda identyfikacji płytki drzwi z litego drewna i płyty drewna forniru

11.jpg

Obecnie na rynku z litego drewna, które drzwi szafy można podzielić na czystej litego drewna drzwi szafy i drzwi core wklej litego drewna drzwi szafy.

Pure litego drewna grubości jest zwykle 2.0 do 2,1 mm, całe ciało jest wykonane z tylko jeden rodzaj drewna (take przekroju poprzecznego, aby zobaczyć, które mogą być zidentyfikowane). I wklej, Zarząd skóry jest wykonany z gęstości płyty wklej okleina ciśnienia take sekcji płyta Wklej można znaleźć wklej na środku głównej części drewna i powierzchni około 2 mm skóry jest pasty kleju na MDF z procesu produkcji jest suchej pogody w th e północ można zapobiec krakingu core drzwi ale wklejam skin w południowej części bardziej wilgotny klimat, warunki są łatwe do odklejania od bębna lub nawet peeling.

Przez drzwi z litego drewna i wklej produkcji surowców i struktury surowców nie jest trudne do znalezienia, czystych płyt z drewna litego z podstawowych rozwiązań do wilgoci jest zbyt ciężki i może powodować fornir i nawet fornir peel off poważne problemy z jakością. Ponadto drzwi prawdziwe litego drewna naprawdę spotkać Chińczyków na definicji "prawdziwy" do spełnienia niektórych podstawowej i społecznego statusu ekonomicznego konsumentów na uosobienie własnej wartości i poszanowania wymogów.

Zalety czystego drewna litego, panele są również odzwierciedlone w jego wielokrotnego użytku, ponieważ drewno jest opłacalne, tak długo, jak drzwi z litego drewna szlifowanie go pomalować będzie nowego gabinetu zwłaszcza za cenny materiał składający się z Pure drzwi z drewna litego przewaga ta jest parti gólności oczywiste jest umieszczone płyta formowane lub farby płytki całkowicie niemożliwe. Tak czysta, drzwi z drewna litego nie jest stary i nowy.

Dla czystej drzwi z litego drewna i Wklej tam Zarząd skóry są dwa prosty i wygodny sposób, aby zidentyfikować jeden jest obserwować włókien drewna drzwi i przeciwnym kierunku ziarna jest zgodny, jeśli jest to zgodne można określić, drzwi z drewna litego. Wręcz przeciwnie arkusz Wklej. Po drugie Spójrz drewna patchwork z przodu i tyłu są spójne, jeśli jest to zgodne także może być oceniana jako pure drzwi z drewna litego.

Więcej różnych gatunków drewna fornir kolor drzwi

12.jpg


Wyślij zapytanie