info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Solidne drzwi drewniane mahoniowe online Panel laminat fornir sklejki Flat Panel drzwi szafki kuchenne

Solidne drzwi drewniane mahoniowe online Panel laminat fornir sklejki Flat Panel drzwi szafki kuchenne

Solidne drzwi drewniane mahoniowe online panel laminat fornir sklejki płaskich szafki kuchenne drzwi tekstura mahoń jest twardy, suchość drewna jest małe ziarna jest bardzo piękne i drewno jest łatwe do peelingu i posiekaną ma dobry rzeźby. Piękny i hojne wygląd...

Opis

Solidne drzwi drewniane mahoniowe online panel laminat fornir sklejki płaski panel drzwi szafki kuchenne

Tekstura mahoń jest twardy, suchość drewna jest małe ziarna jest bardzo piękne i drewno jest łatwe do peelingu i posiekaną ma dobry rzeźby. Piękny i hojne wygląd produkcja meble moda piękne. Drewno twarde do produkcji dużych części mebli, łatwe do Polski nie łatwe do mebli odkształcenia trwałe dziwnego się brytyjskiej rodziny królewskiej, Wiedeńskie Muzeum Mebli Hofmobiliendepot drewna.

Specyfikacji.

Modelu

DP-99

Obudowa typu

Szafki kuchenne mahoniowym fornirem

Panel drzwi

Płyta MDF 18 mm/22 mm z drewna orzech wykończenie.

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16/18 sklejki z drewna okleina brzozowa wykończenie.

Model drzwi

Shaker drzwi panelu lub płaskimi drzwiami

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 powyżej

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Zalety i wady mahoniowe meble

Pochodzenie i znaczenie nazwy mahoń

Mahoń angielski nazwie mahoń odnosi Meliaceae Meliaceae mahoń jest Swietenia drzewa gatunków handlowych Nazwa materiału jest jednym z najdroższych drewna na świecie. Wiecznie zielone drzewa Dominikana kraju drzewo pochodzi z obu Ameryk, szeroko uprawiana w Chinach. Drzewa do 15 metrów powyżej mogą być używane dla drzewa alejowe campus drzewa drzew ogrodu. Centrum drewna jest zwykle światła czerwonawo brązowy, stąd nazwa wzoru średnicy przekroju z pięknym elementem paska jest produkcja wysokiej jakości mebli wysokiej jakości surowców.

100.png

Pochodzenie gatunków mahoniu

Pierwotnie mahoń nie jest produkowany w Ameryce Środkowej Polski i Afryki jest jego prawdziwą rodzinnym. Jednak holenderskim i brytyjskim miał przypadkowo na pokład z ziemi w Indonezji 400 lat temu gdzie żyzne gleby i klimat gorący i wilgotny równikowy przyciąga je. Mahoń z Hondurasu i Afryki do Indonezji były więc holenderskim i brytyjskim.

Od tego czasu rozpoczął na szeroką skalę kampanii sadzenia i drzewo to obcych gatunków faktycznie nie zaaklimatyzować wzrost kombinacją Honduras mahoń i podwójną korzyść indonezyjski mahoniu afrykańskiego mahoniu. Holendrzy i Anglicy rzeźby doszli do Indonezji z doskonałych umiejętności do tworzenia top mahoń meble dedykowane do ojczyzny rodziny królewskiej. W tym momencie mahoń ukończone kilka kontynentów nawigacji transgranicznych. Nikt nie myśli rozproszone w odległej Afryki i Ameryki Środkowej mahoń stał się europejskie meble royal, Royal dostaw. W ten szeroki asortyment podrzucanie wartość mahoń jest coraz wyższy i wyższy i korzystanie z najlepszych mahoniowe meble wykonane z naturalnego ceny.

Mahoń Użyj wartości

W obu Amerykach i Europie mahoń jest uważany za przywóz surowców wysokiej jakości meble i szafy. Jak mahoń szczęście ma bardzo dobre właściwości fizyczne to te cechy tak że nawet jeśli przepływ kilka kontynentów i nadal akceptowane przez krajowych rzemieślników. Jest jednym z najdroższych drewna na świecie, wykorzystywane do produkcji mebli, instrumenty muzyczne i tak dalej. Niezwykłe kolory i wzory były popularne na początku brytyjskiego dworu. W XVIII wieku Sir Sir Walter Raleig wykonane mahoń tabela dla królowej Elżbiety i mahoń stał się sławny w arystokratycznej życia przez bezprecedensowy pursuit. Dziś rzemieślnicy są nadal chce otworzyć program paint coating Metoda umożliwia Pokaż mahoń wzór kręcone.

99.jpg

Zalety i wady mahoń

Mahogany jest drewnem. Drewniane mają zazwyczaj mahoń odporność na korozję silne naturalnie nie jest wyjątkiem. To, dlatego tekstura mahoń kompaktowa gęsta, Dokonywanie mahoń korozyjne korozja jest bardzo silne. W tym samym czasie mahoń ma własny unikalny zapach i ten zapach jest w stanie pozbyć się termity, które dla większości ludzi, którzy są najlepszym wyborem jest również jedną z zalet wysokiej klasy drewna. Jednak mahoń braki jest kolor, ponieważ mahoń dla brzoskwini kolor, który jest nazwa mahoń. Więc mahoń nie nadaje się jako cała dekoracja w stylu mebli duży obszar, po korzystanie z czarnego piasku efekt jest oczywisty najbardziej odpowiedni jest do stosowania wybór mebli wykonanych przez lokalnych.

1000.jpg

Więcej różnych gatunków drewna fornir kolor drzwi

1.jpg

Wyślij zapytanie