info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Dokonywanie łukowe Shaker projektowania szafki kuchenne szafy drzwi, fronty szuflad Amd

Dokonywanie łukowe Shaker projektowania szafki kuchenne szafy drzwi, fronty szuflad Amd

Dokonywanie łukowe shaker projektowania szafki kuchenne szafy fronty szuflad i drzwi producentów dostosowane łuk okręgu drzwi, to producent z drutu lub pionowej osi frezowania i następnie w krawędzi; Pracowników na miejscu produkcji drzwi; z MDF cięcia maszyny slot gniazdo gap w...

Opis

Podejmowania łukowe shaker projektowania szafki kuchenne szafy drzwi i szuflad fronty

Producentów dostosowane łuk okręgu drzwi, to producent z drutu lub pionowej osi frezowania i następnie w krawędzi;

Pracowników na miejscu produkcji drzwi; z MDF cięcia maszyny slot gniazdo gap w szczotkowanie biały lateks i następnie zginać płyty o gęstości do wymaganej łuku.

Całość drewno rzeźba cena nie jest tanie.

Specyfikacji.

Modelu

DP-95

Obudowa typu

Łukowate shaker stylu litego drewna szafki kuchenne

Panel drzwi

18 mm/22 mm klasyczny styl panelu wiśnia drzwi z drewna litego

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)
16/18 sklejki z drewna okleina brzozowa wykończenie.

Model drzwi

Panel drzwi Shaker

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu

MOQ

1 powyżej

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Prawdziwe zdjęcia dla panele łukowe drzwi z drewna litego

1.jpg

2.jpg

Kuchnia z łuku szafie

Kuchnia jest miejscem gotować przysmaków, ale płaski Szafka prosta kuchnia monochrome czcionki w kształcie L-kształtny szafy proste linie odzwierciedlające elegancja i osobowości, tak, że gotowanie stracił zainteresowanie. Więc niech gabinetu w uroczym stylu usprawnione! Nie tylko bardziej piękny kształt, ale także zwiększenie obszaru roboczego stołu zrobić zarówno.

Szafka znany również jako "meble kuchenne rodziny" "Szafka żołnierzy" i tak dalej; jest kuchnia rodzina zestaw, palenie, mycie przechowywania dymu itp w połączeniu z rodziny obiekty cywilne; Opublikowaliśmy koncepcji nowoczesnej kuchni jako całość naczynia i sprzęt kuchenny z fizycznego nośnika i kuchnia pomysłów przewoźnika sztuka design, więc ona jest główną część nowoczesnej kuchni. W pewnym sensie, może nawet utożsamiać projekt całej kuchni z projektem całego gabinetu. Szafka tabeli szafki wiszące szafki podłogi i różnych funkcji urządzenia dodatkowe.

3.jpg

Jest to wyspa Szafka cała Szafka Szafka blaty i Wyspa tabeli są używane w kształcie łuku typu C Szafka tabela do pracy bardziej przestronne obszar w kształcie groszku wyspa jest jeszcze bardziej interesujące.

Budowa szaf - Szafka wisząca Szafka wysoka szafka trzy kategorie jego funkcje obejmują, prania, gotowania gotowanie magazynu cztery. Szafy, zwykle przez tabeli drzwi szafki kuchenne akcesoria elektryczne.

Okrągłe wyspa z stół szkło jako mały bar może być dla czterech osób, posiłki pełne kreatywności i ciepło. Kształcie litery C struktura efektu przestrzennego tak, że gotowanie obszar działania bardziej spójne.

Popularne elementy spokojny ton silne poczucie drewna zintegrowane

Kolor z gabinetu Villingen-Schwenningen czarny i szary ciemny kawy staną się następne dwa lata popularne barwy gabinetu. W tym samym czasie monochromatyczne podkreśla, takich jak biały czerwony oliwkowy wanilia itp w dalszym ciągu będzie popularne.

W tle monochromatycznymi drewniane elementy lokalne ozdobę lub naturalnych włókien drewna będzie mile widziane słojów drewna zwrotu. Urządzone w klasycznym stylu szafy są przede wszystkim solidna, drewniana rama i drzwi są ręcznie rzeźbione w połączeniu z ręcznie malowane i polerowane, odzwierciedlając antyczny styl. Nowoczesny styl szafy również na bieżąco z tego trendu imitacja słojów drewna, szafy pojawi się w dużych ilościach od strony wizualnej, aby utworzyć ciepłej woody.

Tak samo jest w tabeli łukowatego szkła wykonane z pasku czarną farbą zarządu szafy z białym tabela atmosfera bardziej modne. Za około V w kształcie do spełnienia na wyspie typu C jest bardziej przestronne i piękne.

4.jpg

Jezioro zielony lakier deska z stół szary jest świeże i naturalne typu C tabeli poniżej gabinet jest również skłonny design sprawiają, pełne wykorzystanie na parterze zakrzywionej przestrzeni.

Wyladowan metalowego stołu rysunek efekt stali nierdzewnej, tak, że obudowa jest piękniejsze. Corner na rogu koszyka można umieścić przyprawy dostęp bardziej wygodne.

W odniesieniu do

Więc wybór szafy można tak różnorodne, jak gotowanie przysmaki, więc wybierając dobry meble staje się niezbędne.


Wyślij zapytanie