info@kitchen-cn.com +86-571-56976336
Duże i wysokie szklane drzwi szafy jednostki kuchnia profile wymiana drzwi

Duże i wysokie szklane drzwi szafy jednostki kuchnia profile wymiana drzwi

Wymiana przesuwne styl szafie szafka szkło drzwi szkło przezroczyste dobra przyjazna nie będzie rozpowszechniał zapach. Bogate kolory mogą być wykonane w różnych specjalnych kolorów wilgoci ogień jest bez problemu deformacji. Drzwi szkło jest materiałem powszechnie...

Opis

Wymiana styl szafie Szafka szklane drzwi przesuwne

Szkło przezroczyste dobra przyjazna nie będzie rozpowszechniał zapach. Bogate kolory mogą być wykonane w różnych specjalnych kolorów wilgoci ogień jest bez problemu deformacji. Drzwi szkło jest materiałem powszechnie stosowane w drzwiach szafy otoczony rama aluminiowa lub drewniana rama po środku jest duży obszar szkła. Może również służyć jako folia kwiatowy mozaika lokalnych.

Specyfikacji.

Modelu

DP-91

Obudowa typu

Szyba drzwi z ramą aluminiową wykończenie

Panel drzwi

22 mm farba szyba drzwi z ramą aluminiową

Szafce

16 / 18mm sklejka z melaminy wykończenie (kolor biały)
Płyta wiórowa 16 / 18mm (Płyta wiórowa) z melaminy wykończenie. (Kolor biały)

Model drzwi

Normalny Płaska konstrukcja

Sprzętu

BLUM / usługi / inne inne marki sprzętu.

MOQ

powyżej 50 szt.

Pakiet

Płaskie lub pakietu zestawu, który zależy od klienta

Czas produkcji

30-35 dni na zwykłej kolejności

Port dostawy

Shanghai lub Ningbo

Elementy opcjonalne

Przeciwdziałać topy / umywalka / bateria / inne akcesoria kuchenne itp. Które można wybrać z katalogu akcesoriów.

Okres gwarancji

10 lat po zakończeniu instalacji bez uszkodzenia przez człowieka.

Warunki płatności

Małych zamówień: 40% kwoty kaucji, równowagi przed załadunkiem.
Duże zamówienia: 30% jako depozyt, sald przyjmujemy T/T i l/c / OA płatności

Po usługi

Wszystkie rzeczy będą statku przez powietrze, jeśli znaleźć niektóre uchwyty brakuje podczas instalacji.

Potwierdzić, rysunki

Konstrukcja szafy opłata wynosi 200 USD / zestaw, który będzie zwracana po potwierdzeniu zamówienia. Jesteśmy mile widziane, jeśli zakończeniu rysunki na wyciągnięcie ręki, nie potrzeby projektowania ponownie.
Oferujemy darmowe sklep końcowy szczegółowe rysunki jako dowód potwierdzenia dla końcowej produkcji.

Rynek główny

Oceania / Ameryka Północna / Bliski Wschód / północ Euro / Afryka

Malować uchwyt szkło drzwi panelu Szczegóły konstrukcyjne-

1.jpg

Szklane kuchnia szafki kuchenne całe wykończenie

2.jpg

3.jpg

Szklane drzwi gabinetu wiedzy wprowadzenie i cechy

Kuchnia jest najważniejszym miejscem w naszym domu jest dla mnie miejsce pyszne, ale z powodu produkcji pyszne więc będzie kilka dymów, które umieściliśmy w kuchni coś poczujesz się jak oleju więc potrzebujemy szkła drzwi szafy następujące Rosen do tel l o cechy szkła drzwi szafy i jak kupić szkło drzwi szafy.

Szklane drzwi szafy - co to jest ze szklanymi drzwiami

Korzystanie z szklanymi drzwiami w codziennym życiu ludzi jest bardzo szeroki, tym jak szafki szafki i tak dalej mogą być używane szafki kuchenne drzwi szklane i jego zalety są przestronne, jasne i nie tradycyjne drzwi drewniane lub ze stali nierdzewnej tak wielkogabarytowych wygląd, lekkie i łatwe do czyszczenia.

Szklane drzwi szafy - zalety szkła drzwi szafy

Szklane drzwi gabinetu jest stosunkowo cienka, dając uczucie jest nie tak zbyt uciążliwe kuchenne jest stosunkowo niewielki wyposażony ze szklanymi drzwiami jest bardziej przestronne jasne oczyścić więcej bardzo wygodna oszczędność czasu

Ogólne ze szklanymi drzwiami daje uczucie jest bardziej przestronne i jasne, tak że niezależnie od stylu domu chiński lub Europejskiej jest nowoczesne i antyczne są w stanie zainstalować szk drz, dużo styl szkło drzwi szafy mogą być dzikie.

Oszczędzaj czas, najważniejszą funkcją, szklane drzwi szafy jest, bo jest to produkt szklany stosunkowo łatwe do czyszczenia Twojego wykończeniowe prace domowe uratował część czasu.

Szklane drzwi szafy - szafy drzwi szklane kupić

Wygląd, aby wybrać najlepszy kolor, aby dopasować meble okna na własny styl.

Jeżeli materiał nie jest dobre, a następnie czas dawno zostało uszkodzone, więc wybór materiału jest najważniejsza Rada Szafka jest najlepiej używać więcej niż wodoru aminy Zarządu znacznie lepiej niż do drewna deska nie malować. Bardziej przyjazne.

Na zakup czasu dokładnie kupić wygląd obserwacji uważnie przyjrzeć czy pakiet jest napięty, jeśli go nie ma lub nie mocno to najlepiej, aby nie kupić. Serwis posprzedażny by wybrać formalne producentów po sprzedaży usługi ochrony Jeśli kupujesz okna bez gwarancji nikt po zastąpienia ogólnej ochrony producentów są usługi posprzedażne.

Nie wybieraj wodoszczelny wilgoć, ale także nie formy bez rdzy i piękne i trwałe życia nie zostanie uszkodzony. Materiał listwy ogólne drewna jest łatwe do absorbowania wody przypływu.

Powyżej jest wprowadziliśmy na zakup szafy drzwi szklane i zalety możemy według własnego stylu dekoracji wnętrz kupić prawo przeszklone drzwi szafki ze szklanymi drzwiami domu gabinetu, aby przynieść nam dużo wygody nie tylko do nas rodziny dodano piękno bu t do naszego codziennego życia, aby przynieść wiele korzyści, tak ze szklanymi drzwiami jest każda rodzina musi mieć.

4.jpgWyślij zapytanie