info@kitchen-cn.com +86-571-56976336


Manufactuer View


Rosen jest liderem w produkcji mebli na zamówienie w delcie rzeki Yangtze, China East Area. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu stale spełniamy i przewyższamy potrzeby naszych klientów we wszystkich sektorach, w których działamy. Dostarczanie projektów od koncepcji do realizacji.


Nasza zdolność i zdolność do produkcji wypróbowanych i przetestowanych produktów wysokiej jakości jest od dawna. Udostępniliśmy znaczące portfolio pomyślnie zrealizowanych projektów na całym świecie, pracując dla kontrahentów Tier 1 i 2 oraz wielu klientów bluechip.


Rosen jest silnym finansowo i stabilnym partnerem biznesowym z wewnętrzną wiedzą ekspercką do dostarczania produktów stolarskich i doskonałych projektów. W ciągu ostatnich kilku lat współpracowaliśmy ze znanymi projektantami i uczestniczyliśmy w produkcji części stolarskich najlepszych znanych projektów mieszkaniowych i hotelowych. Rosen pracuje nad podwykonawcami o wartości od 40 do 1,5 miliona dolarów.


Obszar specjalistyczny:

Wszelkie prace stolarskie obejmują lite drewno, fornir drewniany, lakier, laminat itp. Ramy okienne, drzwi drewniane.


Dodatkowy obszar dostawy:

Drewniany blat, kamienny blat, wszelkie funkcjonalne akcesoria kuchenne, takie jak zlew, kran, kosz na śmieci, kosze, taca na sztućce itp.